[ad_1]

منابع محرمانه آنها فاش کردند از “اسپوتنیک” که با تلاش های روسیه توافق اولیه برای رفع محاصره شبه نظامیان طرفدار کرد “نیروهای دموکراتیک سوریه” ، SDF ، وفادار به ارتش ایالات متحده در اطراف شهرهای کامیشلی و هاساکا ، در شمال شرقی سوریه ، حاصل شد.

در روزهای اخیر ، جمعیت سوریه با تظاهرات گسترده ای که توسط سلاح های SDF سرکوب شده است ، علیه محاصره اعتراض می کنند.

منابع گفتند که در ساعات گذشته در شهر کامیشلی جلسات فشرده ای بین طرف روسی و رهبر سازمان “FDS” برگزار شد که طی آن توافق اولیه برای رفع محاصره محله های محاصره شده در دو شهر انجام شد.

حدود 20 روز وفادار به ارتش آمریكا محله های شهر هاساكا ، هی تی ، ماكسام هالكو و تعدادی از روستاهای شهر و استان كامیشلی را كه تحت كنترل دولت سوریه است ، محاصره كرد و از ورود آنها جلوگیری كرد. به غذا ، دارو ، آرد ، سوخت و آب وارد شوید.

دیروز ، شیوخ عرب در سوریه هشدار دادند که SDF مسئول کامل عواقب محاصره مداوم محله های غیرنظامی دو شهر است.

رئیس شورای شیوخ و اشراف قبایل و قبایل سوریه در والی حساکا ، شیخ مزارالسلط ، به اسپوتنیک گفت که محاصره ناعادلانه اعمال شده توسط SDF در ارتباط با اشغال آمریکا “جنگ در جنگ” است زیرا هدف از این کار کشتن دهها هزار نفر از طریق جلوگیری از دسترسی به غذا ، آب و دارو است.

به نوبه خود ، شیخ دری محمد الفارس الطی ، یکی از شیوخ قبیله عرب طای و رهبر نیروهای دفاع ملی ، هشدار داد که صدها نفر از قبایل عرب ، به ویژه قبیله تای آماده هر سناریویی هستند. ، از جمله درگیری نظامی با اشغالگر و طرفداران او.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *