[ad_1]

ما منتشر می کنیم نامه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریكا به گابریل آن كارتیر ، بازیگر بورلی هیلز 90210 و رئیس انجمن صنفی بازیگران ، اتحادیه آمریكایی با بیش از 160،000 بازیگر سینما و تلویزیون ، نوشت كه پس از تهدید به اخراج ، استعفا دهد.

خانم کارتریس ،
من در مورد جلسه به اصطلاح کمیسیون انضباطی برای لغو عضویت اتحادیه من برای شما می نویسم. چه کسی اهمیت می دهد!

اگرچه با کارهای او آشنا نیستم ، اما به کارم در فیلم هایی مانند این بسیار افتخار می کنم مامان ، من به عقب برگشتم: من در نیویورک گم شدم، زولندر است وال استریت – پول نمی خوابد هرگز؛ از جمله برنامه های تلویزیونی ویلی ، شاهزاده بل ایر، شنبه شب زنده و البته یکی از موفق ترین نمایش ها در تاریخ تلویزیون ، The Apprentice ، به چند مورد!

من همچنین به تجارت تلویزیون کابلی کمک زیادی کرده ام (که گفته می شد سکویی در حال مرگ است و حداقل زمان زندگی را حداقل تا زمانی که وارد سیاست شدم زمان زیادی را برای زندگی باقی گذاشت) و هزاران شغل شبکه ایجاد کردم. مانند MSNBC و CNN “اخبار جعلی” ، در میان بسیاری دیگر.

این مرا به تلاش صریح شما برای جلب توجه رسانه ها برای جلب توجه آنها نسبت به سوابق غم انگیز شما به عنوان اتحادیه سوق می دهد. سازمان وی کم کاری برای اعضای خود انجام داده و برای من هیچ کاری انجام نداده است – غیر از جمع آوری سهمیه ها و ترویج سیاست های خطرناک و ایده های ضد آمریکایی – که به سرعت در حال افزایش نرخ بیکاری و دادخواست های بازیگران مشهوری است که حتی یک فیلم را با این سوال ضبط کردند: ” چرا اتحادیه برای من نمی جنگد؟ “

با این حال ، این شکست های سیاسی است. شکست های انضباطی شما حتی بارزتر است.

من دیگر نمی خواهم با اتحادیه شما مرتبط شوم.

بنابراین ، این نامه برای اطلاع از انصراف فوری من از SAG-AFTRA است. تو کاری برای من نکردی

تبریک می گویم،
رئیس جمهور دونالد جی ترامپ[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.