[ad_1]

رقیب روسی الکسی ناوالنی پس از گذراندن مدتی در آلمان برای معالجه در پی ادعای اقدام به مسمومیت در تابستان گذشته ، در فرودگاه خود در فرودگاه شرمتیوو مسکو در حالی که برای بازگشت به خانه بود ، دستگیر شد. این را اپراتور تلویزیون RT اعلام کرد.

هواپیمای حامل ناوالنی روز یکشنبه در فرودگاه شرمتیوو مسکو نشست. در ابتدا ، او به فرودگاه ونوکووو رفت ، جایی که طرفدارانش در آنجا جمع شده بودند. درگیری های کوچکی با پلیس و چندین دستگیری صورت گرفت.

در اوایل این هفته مشخص شد که ناوالنی در روسیه در فهرست افراد تحت تعقیب است ، درست قبل از سال جدید.

ناوالنی به چه چیزی متهم می شود؟

این فعال مخالف و وبلاگ نویس به نقض شرایط آزمایشی متهم شده است. در سال 2014 ، وی به دلیل اختلاس در 30 میلیون روبل (400000 دلار) از دو شرکت سه سال و نیم حبس تعلیقی به مدت پنج سال تعلیق دریافت کرد که یکی از آنها برند لوازم آرایشی فرانسوی ایو روچر است.

در 28 دسامبر ، ناوالنی توسط سرویس تعزیرات فدرال در مسکو به عنوان یک افسر آزمایشی احضار شد. حریف تصمیم گرفته است که در آلمان بماند و در معرض خطر قرار نگیرد. سرویس جنایی ادعا می کند که حریف عمدا تصمیم گرفته است که در این جلسه احضار شود ، زیرا اسناد پزشکی منتشر شده توسط رسانه های آلمانی نشان می دهد که او بر مشکلات سلامتی غلبه کرده است که وبلاگ نویس مخالف را برای معالجه به آلمان برده است. .

این آژانس گفت اولین بار نیست که ناوالنی تصمیم به فرار از عدالت روسیه می گیرد. او پنج بار دیگر برای احضار حاضر نشد. به همین دلیل دستگیری از قبل رسیده است.

ناوالنی پس از چند روز بیمار شدن در پرواز داخلی به روسیه ، از ماه اوت گذشته در آلمان بود. پزشکان کلینیک Charite در پایتخت آلمان گفتند که آزمایش ها مسمومیت این فعال را با عامل عصبی Novichok نشان داده است. وبلاگ نویس سپس کرملین را به توطئه برای ترور وی متهم کرد.

مقامات روسی این ادعاها را كاملاً انكار كردند و تأكید كردند كه تمام درخواست های مربوط به اطلاعات پزشكی این فعال توسط برلین پاسخ نداده است ، همچنین پیشنهاداتی برای تحقیق مشترك در مورد حادثه وجود دارد.

ظاهراً مطبوعات جریان اصلی ایتالیا بازداشت ناوالنی را به عنوان یک اقدام “دیکتاتوری” دیگر توسط استبداد پوتین معرفی می کنند ، که مخالفت داخلی را تحمل نمی کند. در عنوان ، ما به شیطان معروف آمریکایی اشاره کردیم که به نمادی از حمله طرفداران ترامپ به پایتخت تبدیل شد. برای این اعتراض ما هنوز فریاد ها و شکایت های بلند درباره معبد شکسته دموکراسی را می شنویم. لازم به ذکر است که ناوالنی شجاع از همان روشهای اعتراضی “شمن” و طرفداران ترامپ استفاده می کند و هدف او سرنگونی یک دولت منتخب قانونی است.

هیچ چیز جدیدی در منطقه اصلی وجود ندارد. ما با استاندارد دوگانه لیبرال-لیبرال معمول ، به طور فزاینده ای غیر قابل تحمل روبرو هستیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *