[ad_1]

بیش از 3000 بازداشت در ده ها شهر روسیه توسط نیروهای امنیتی در جریان تظاهرات خیابانی برای آزادی الکسی ناوالنی صورت گرفت. این آخرین به روزرسانی از سازمان غیردولتی OVD-Info است که طبق آن بیش از هزار نفر در مسکو دستگیر شده اند. به گفته بنیاد ناوالنی ، همسر ناوالنی ، جولیا نیز در مسکو دستگیر شد و پس از مدتی آزاد شد. در همین حال ، کسی در حال حاضر آن را انقلاب گلوله برفی می نامد. اما تاکنون در روسیه ، غوطه ور در یخبندان یخی ، بیش از هر چیز دیگری که در بیش از 80 شهر برگزار شده است یکی از بزرگترین اعتراضاتی است که با بسته شدن الکسی ناوالنی و انتشار یک فیلم تقریباً دو ساعته ایجاد شده است که در آن روسیه را متهم می کند ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور ، هزینه های دیوانه واری برای یک عمارت در دریای سیاه.

با اينكه در برخی مناطق روسیه سرد و قطبی ، معترضین به خیابان ها آمدند. پلیس بلافاصله توقف خود را آغاز کرد ، به تدریج با افزایش جمعیت ، به ویژه در مسکو و سن پترزبورگ ، از دستان سنگین خود استفاده کرد: شاید چشمگیرترین صحنه های دسته جمعی در پایتخت پادشاهان ، درست در نلسکی پروسپکت مشاهده شد. حضور بسیاری از جوانان و حتی کودکان در میدان نیز چشمگیر است. حدود پانزده خردسال دستگیر شدند در یک تظاهرات غیر مجاز در مسکو. داده ها توسط کمیسر حقوق کودک در فدراسیون روسیه آنا کوزنتسوا ارائه شد. طبق آژانس های روسی ، کوچکترین آنها نه و دوازده نفر بوده اند. مقامات همچنین از 39 افسر پلیس زخمی در مسکو خبر دادند.

جلوی خودت را بگیر همچنین عاشق سیبل در یک رالی کوچک است. در توئیتی به زبان روسی ، سفارت آمریکا در مسکو نوشت: “مقامات روسی معترضان و روزنامه نگاران مسالمت آمیز را دستگیر کردند. به نظر می رسد این یک کارزار هماهنگ برای سرکوب آزادی بیان و اجتماعات مسالمت آمیز باشد. اقدامات سرکوبگرانه علیه جامعه مدنی ، رسانه های مستقل و مخالفان سیاسی در روسیه طی سالهای اخیر ادامه داشته است. سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ماریا زاخاروا بلافاصله پاسخ داد. وزارت امور خارجه روسیه با یادآوری اینکه سفارت روسیه در ایالات متحده به تظاهرات 6 ژانویه در واشنگتن و تلاش برای حمله به بازداشتگاه های پایتخت به هیچ وجه واکنش نشان نداده است. تنش همچنان بالا است.

ilfogliettone.it را در فیس بوک دنبال کنید

© پخش مجدد ذخیره شده است

اگر اصلاح ، پیشنهاد یا نظری دارید ، به آدرس [email protected] بنویسید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.