[ad_1]

الکسی ناوالنی پس از فرود در مسکو توسط پلیس متوقف شد. کارگزاران از او خواستند تا برای کنترل گذرنامه او را دنبال کند. همسرش خداحافظی او را بوسید. وكیل نمی توانست او را تعقیب كند.
زمان کنونی همه چیز را به صورت زنده پخش می کند. عصر ، جو بایدن خواستار آزادی او شد. “دستگیری الکسی ناوالنی در بدو ورود به مسکو غیر قابل قبول است. من از مقامات روسی می خواهم که او را فوراً آزاد کنند. “

“من اینجا هستم و می توانم به شما اطمینان دهم که خوشحالم ، اینجا خانه من است. همه از من س asksال می کنند: می ترسی؟ نه ، من نمی ترسم الکسی ناوالنی پس از پیاده شدن از اتوبوس در ترمینال D در فرودگاه شرمتایوو به خبرنگاران گفت: “من با خیالی آرام از گمرک عبور می کنم ، سپس به خانه می روم ، زیرا می دانم که حق با من است و از شما می خواهم نترسید.” شاتل ، در یک کنفرانس مطبوعاتی بداهه. ناوالنی سپس به سمت کنترل گذرنامه رفت و در آنجا متوقف شد.

چند ساعت قبل از رسیدن او – و برنامه ریزی شده بود که فرود در فرودگاه ونوکوونو انجام شود – لیوبوف سوبول ، روسلان شاودین و کنستانتین کوتوف ، همکارانش که منتظر او بودند ، توسط عوامل متوقف شدند.

پلیس ضد شورش وارد فرودگاه شد و روزنامه نگاران و طرفداران الکسی ناوالنی را تخلیه کرد. اپراتور مستقل Rain گزارش می دهد. مردم فریاد “فاشیست” را می شنوند. در این میان ، مشخص شد که هواپیمای حامل ناوالنی در ونوکوو فرود نخواهد آمد ، بلکه در فرودگاه دیگری ، در فرودگاه شرمت یوو قرار خواهد گرفت.

حریف تاریخی پوتین پس از گذراندن مدت طولانی در آلمان در حال بازگشت به روسیه است ، جایی که تحت درمان مسمومیت بود.

ناوالنی قبل از عزیمت گفت: “اوقات خوبی را در آلمان گذرانده ام ، اما همیشه به خانه می روم.” طبق برخی از شهادت ها ، او آخرین شتاب می کرد. وی افزود: “این بهترین لحظه پنج ماه گذشته است.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *