[ad_1]


تورین “سه سال و نیم زندان”. این حکمی است که دادگاه سیمونوفسکی در مسکو علیه الکسی ناوالنی مخالف روس صادر کرد. اما ، با توجه به اینکه 44 ساله پیش از این ده ماه را در حبس خانگی به سر برده است ، باید 2 سال و 8 ماه را تحمل کند. این حریف به دلیل نقض شرایط آزمایشی در حین معالجه در آلمان پس از مسموم شدن در ماه آگوست با عامل عصبی Novichock (مسمومیتی که وی مستقیماً رئیس جمهور پوتین را مقصر آن می داند) در پرونده ادعایی فساد مربوط به سال 2014 ، مقصر شناخته شد ، بنابراین ، قضات درخواست سرویس زندان روسیه برای تبدیل حکم تعلیقی به حبس.

با این وجود ، مرد 44 ساله تسلیم نشد و از سالن دادگاه برای حمله به پادشاه بازگشت. “هر چقدر پوتین سعی کند خود را به عنوان یک کارشناس ژئوپلیتیک معرفی کند ، کینه او نسبت به من به حدی است که او به عنوان مسموم کننده پوتین در تاریخ ثبت خواهد شد.” به گفته این فعال ، بزرگترین تخلف رهبر این است که “او پس از اینکه قصد داشتند مرا به دستور او بکشند ، با زنده ماندن به او توهین کرد.” و بیشتر: “موضوع اصلی در این روند ترساندن تعداد زیادی از مردم است. وی با اشاره به 20 میلیون نفر زیر خط فقر و دهها میلیون نفر كه “بدون كوچكترین چشم انداز آینده زندگی می كنند” یادآور شد: “انسان برای ترساندن میلیونها نفر زندانی شده است”. امید این است که “این روند به عنوان نشانه ای از ضعف درک شود. شما نمی توانید میلیون ها و صدها هزار نفر را در زندان قرار دهید. امیدوارم مردم درک آن را آغاز کنند. “

هنگام خواندن این وسیله ، این فعال رو به همسرش جولیا ناوالنایا کرد که به او قلب تقدیم کرد و آن را با انگشتان خود روی قفس شیشه ای که در آن قفل شده بود ردیابی کرد. در همین حال ، تیم او هیچ وقت را تلف نمی کند تا بلافاصله به خیابان های پایتخت زنگ بزند: هدف میدان مانژ در مقابل کرملین است. به گفته سازمان غیردولتی Ovd-Info ، در روز صدور حکم ، بیش از 350 معترض توسط پلیس متوقف شدند. بیشتر آنها در مسکو ، اما برخی دیگر در شهر غربی ایژفسک هستند.

در همین حال ، ایالات متحده خواستار آزادی “فوری و بدون قید و شرط” ناوالنی شده است ، در حالی که وزیر امور خارجه آنتونی بلینکن گفته است که “نگران” است. اروپا برای ایجاد تغییر روی حضور نماینده عالی جوزف بورل در مسکو حساب باز کرده است. “او می خواهد با ناوالنی ملاقات کند ، در صورت امکان ، ما با تیم او در تماس هستیم.” در واقع ، موضوع “یک نکته اساسی خواهد بود” از سفر. محکومیت برلین و فارنسینا علیه مسکو است ، که بیانگر “وحشت” در این حکم است.

به گفته سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ، دیپلمات های سوئیس ، اتریش و بلغارستان نیز در جلسه دادرسی شرکت کردند که به عنوان “دخالت در امور داخلی یک کشور مستقل” و “خودسرانه ای برای تلاش های کوته بینانه و غیرقانونی غرب برای مهار روسیه” شناخته شده است. ماریا زاخاروا.

(LaPresse)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *