[ad_1]

“من 17 ژانویه به مسکو برمی گردم.” صریح بگویم: الکسی ناوالنی دشمن روس پس از نزدیک به پنج ماه بهبودی در آلمان روز یکشنبه در فرودگاه شرمتیهوو مسکو فرود آمد ، جایی که در اثر مسمومیت در خانه با عامل اعصاب Novichok به کام مرگ کشته شد. که فرود متوسط ​​باید Vnukovo باشد.

“خوشحالم که به خانه ام برگشتم”

ناوالنی پس از پیاده شدن از اتوبوس در یک کنفرانس مطبوعاتی بداهه گفت که از بازگشت به خانه به روسیه خوشحال است. وی سپس در هنگام کنترل گذرنامه دستگیر شد. مقامات زندان روسیه او را به نقض مجازات تعلیقی به اتهام اختلاس در سال 2014 متهم کردند. بازداشت جدید نیاز به انتقال جدید به دادگاه با خطر مجازات 3 ساله دارد.

دشمن بزرگ پوتین

ناوالنی 44 ساله دشمن شماره یک رئیس جمهور پوتین است. هنگام ترک برلین ، گفت که مصمم است که به خانه خود برگردد. “برای من ، این حتی انتخابی نیست که من فقط مجبور به بازگشت آن باشم ، گزینه دیگری هرگز تعیین نشده است ، زیرا ما باید بجنگیم ، اما این مقامات … خدای من! آنها حتی دزد مرغ نیستند اما افراد کاملاً بی فایده پروازها را در منطقه این شهر باشکوه در معرض خطر وارونه جلوه داده اند … و برای چه؟

“من می خواهم فورا برگردم”

در هواپیما نالوانی به همسرش جولیا اطمینان داد. تنها چیزی که وی هنگام برخاستن از خبرنگاران (در برلین) از آنها پرسید این بود که هرچه سریعتر صندلی های خود را بگیرد تا هواپیما بتواند سریع بلند شود و به روسیه برگردد ، از آنجا که وی گفت ، هرگز نمی خواست آنجا را ترک کند. در واقع او را با آمبولانس بیهوش به آلمان منتقل کردند.

با این حال ، یک استقبال پیروزمندانه

در انتظار ناوالنی ، همسر وی و خبرنگاران قطار وی در فرودگاه ونوکوو گروه بزرگی از طرفداران خود را داشتند – حدود 300 نفر و به دلیل اینکه پلیس موفق به پراکنده شدن آنها نشد ، با وجود دمای 25- درجه ، آنها تصمیم گرفتند هواپیما را به بزرگترین فرودگاه پایتخت منحرف کنند. “فاشیست ها“در همین حال ، تظاهرکنندگان به پلیس زنگ زدند. آنها چندین دستگیری کردند. مقامات هشدار دادند که” ورود “به سیرک را تحمل ترمینال نمی کنند و این کار را کردند. پلیس با کلاه ایمنی ، پلیس ضد شورش شروع به پاکسازی طرفداران و رسانه ها کرد.

یک روز شلوغ

روز ناوالنی ، پنج ماه پس از مسمومیت ، به شکلی آشنا برای قهرمان حریفان روسی به پایان رسید ، که اکنون با اطمینان وارد زندانهای خود می شود و آنها را ترک می کند. با این حال ، بسته به پیشرفت اوضاع در روزهای آینده ، ممکن است روز یک روز میدانی باشد.

در پرواز پیروزی (پیروزی ، به روسی) از برلین برخاست ، علاوه بر الکسی و همسرش جولیا ، ده ها روزنامه نگار وجود داشتند که هر قدم از معروف ترین زوج را در شبکه روسی پخش می کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *