[ad_1]

MILAN – الکسی ناوالنی رهبر مخالفان روسی هنگام ورود به مسکو دستگیر شد. بازگشت از برلین ، جایی که از ماه اوت از مسمومیت با گاز عصبی نوویچوک در حال بهبود بود ، ناوالنی توسط قاضی نظارت در مسکو دستگیر شد ، که علی رغم بستری طولانی مدت این فعال ، ترجیح داد حکم تعلیقی خود را به حکم زندان غیر ظاهر تبدیل کند.

برزندان یا تبعید ، این انتخابات ناوالنی است قبل از سوار شدن به پرواز به مسکو ، او به طور زنده در اینستاگرام گفت: “سوال در مورد اینکه آیا باید برگردم یا هرگز هرگز پیش نیامد ،” هرگز شک نکرد: “من هرگز آنجا را ترک نکردم. من پس از ورود به بخش مراقبت های ویژه وارد آلمان شدم. به یک دلیل ساده: آنها سعی کردند مرا بکشند

پرواز ناوالنی به فرودگاه ونوکوو بود ، اما او در آخرین لحظه به سمت فرودگاه شرمتیوو هدایت شد. به طور رسمی ، مقامات از “آب و هوای بد” صحبت کردند ، اما سو a ظن شدیدی وجود دارد که آنها می خواهند از تماس بین این فعال و طرفداران بی شماری که برای استقبال از وی در فرودگاه مسکو آمده اند ، جلوگیری کنند. با این حال ، این اقدام نتوانست از تنش بین معترضین و پلیس جلوگیری کند: به گفته رسانه های محلی ، حداقل 60 نفر دستگیر خواهند شد.

من دستگیری الکسی ناوالنی در مسکو را محکوم می کنم. مقامات روسی باید فورا او را آزاد کنند و از امنیت او اطمینان حاصل کنند. “” رئیس کمیسیون اروپا اورسولا فون در لاین گفت.

“دستگیری یک عضو مخالف مغایر با تعهدات بین المللی روسیه است”، فون در لاین ادامه می دهد و تکرار می کند که چگونه بروکسل انتظار دارد “تحقیقات کامل و مستقل در مورد حمله به زندگی الکسی ناوالنی” به پایان برسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.