[ad_1]


ژانویه 2010 بود. زلزله شدیدی به هائیتی رخ داد و ناو هواپیمابر Cavour برای حمایت از جمعیتی که به شدت تحت تأثیر زمین لرزه قرار گرفتند ، به مأموریت بشردوستانه جرثقیل سفید رفت. دقیقاً یازده سال پس از آنکه گل سرسبد ناوگان ما بندرهای خود را ترک کرد و از تارانتو ، دوباره به سمت اقیانوس اطلس حرکت کرد. اما این بار مقصد نورفولک ، ویرجینیا است.

“آماده برای عملیات” نام مأموریتی است که کشتی Cavour را در اواسط ماه فوریه در ایالات متحده مشاهده می کند. بازگشت به ایتالیا برای پایان ماه آوریل برنامه ریزی شده است. در اواسط سه ماه فعالیت شدید. این ماموریت به ناو هواپیمابر ما این امکان را می دهد تا گواهینامه های لازم برای عملکرد هواپیمای جدید F-35 را در نسخه ای با برخاست کوتاه و فرود عمودی بدست آورد. نسخه “B”. جنگنده نسل 5 اکنون جایگزین AV “بزرگسالان” AV – 8B Plus “Harrier” می شود که به زودی عمر مفید آنها پایان می یابد. اولین فرود هاریر در ناو هواپیمابر گاریبالدی به اوت 1991 برمی گردد ، یعنی 30 سال می گذرد. انتقال از AV 8 به F35B یک جهش واقعی بین نسل ها است. در مرحله اول مأموریت ، آزمایشاتی برای صدور گواهینامه F-35B توسط Integrated Test Force USA انجام می شود. در مرحله دوم ، از سوی دیگر ، آموزش عملیات F-35B بر روی خلبانان و متخصصان نیروی دریایی و پرسنل ناو هواپیمابر با استفاده از نیروی دریایی مستقر در پایگاه تفنگداران دریایی ایالات متحده در بوفورت و پشتیبانی از نیروی دریایی ایالات متحده و تفنگداران دریایی تلفیق هواپیمای جدید تیم دریایی ایتالیا را قادر می سازد تا بالاترین نظم را در پانورامای جهان ، منحصر به فرد در میان ناوگان اروپایی ، ایجاد کند. اهمیت بخش صنایع دفاعی برای اقتصاد ملی به ویژه در این زمان بحران و همکاری های صنعتی بین ایتالیا و ایالات متحده مجدداً تأیید می شود.

Nave Cavour یک شهر شناور واقعی است. در واقع ، حدود 660 نفر از جمله اجزای تخصصی در آن زندگی می کنند و کار می کنند. Covid 19 تأثیر عمده ای بر مأموریت آماده برای عملیات داشته است ، درست پس از همه گیری جهانی در حال انجام به تعویق افتاد. برای محافظت از پرسنل ، نیروی دریایی پروتکل های بهداشتی پیشگیرانه ای را تهیه کرده است که برای مدت زمان 2 هفته انزوا و سواب های مولکولی برای کل خدمه فراهم می کند. دمای بدن در هواپیما دو بار در روز اندازه گیری می شود و فقط از ماسک های FFP2 استفاده می شود. به مناسبت این کارزار در ایالات متحده ، م componentلفه های بهداشتی موجود در هواپیما هم از نظر کارکنان و هم از نظر تجهیزات تخصصی موجود افزایش یافت. از 20 نفر شامل پزشکان و پرستاران تشکیل شده است. ناو هواپیمابر ، که یک بیمارستان واقعی را در خود جای داده است ، به طور ویژه به آزمایشگاهی با ظرفیت تجزیه و تحلیل 24 ساعته تامپون ، معتبر توسط پلی کلینیک نظامی سلیو مجهز شده بود.

امروز ، به مناسبت عزیمت ناو هواپیمابر ما ، که هم اکنون در خلیج تارانتو در حال قایقرانی است ، وزیر دفاع لورنزو جرینی ، با همراهی ژنرال انزو وچارلی ، رئیس دفاع ، دریاسالار جوزپه کاوو دراگون ، رئیس ستاد بندر و Admira فرمانده کل تیم نیروی دریایی ، برای استقبال از خدمه و فرمانده پرچمدار نیروی دریایی ، کاپیتان کشتی Giancarlo Chapina سوار شد.

“این مطمئناً یک فعالیت فنی – عملیاتی است ، اما در سطح استراتژیک – نظامی برای دفاع و کشور در صحنه بین المللی عواقب قابل توجهی دارد. در واقع ، ایتالیا به همراه ایالات متحده ، انگلیس و ژاپن به یکی از معدود کشورهای جهان تبدیل خواهد شد که قادر به بیان توانایی خود به عنوان ناو هواپیمابر با هواپیماهای جنگنده نسل 5 است. نتیجه ای که بدون پشتکار ، حرفه ای بودن ، انکار خود از زنان و مردانی که به حرفه و مأموریت خود اعتقاد جدی دارند ، آماده نشان دادن مهارت های خود در هر مناسبت ، متخصصان سخاوتمند و خارق العاده در دریا نیست – به گفته وزیر – همگرایی نیت های ایتالیا و ایالات متحده برای تقویت و ادغام متقابل نیروهای دریایی آنها در این مأموریت یک فرصت مهم دیگر برای راستی آزمایی عملیاتی است. این کارزار امکان افزایش بیشتر توانایی ها را که پدافند و به ویژه نیروی دریایی می تواند در اختیار ایتالیا قرار دهد ، فراهم می کند. شما به ایالات متحده سفر خواهید کرد ، کشوری بزرگ که کشور ما با آن ارتباط عمیق مبتنی بر تاریخ ، اشتراک ارزش ها ، فرهنگ و روابط انسانی دارد. جرینی در پایان گفت: “روابط ماوراlantالنهري در سناريوي بين المللي و در چارچوب امنيت جمعي ناتو براي ايتاليا نقش بسزايي دارند.”

آخرین به روزرسانی: 19:34


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *