[ad_1]

ناکامی اوکراین در مبارزه جهانی گرایان علیه روسیه

توسط Karine Bechet-Golovko.

به نظر می رسد با بازگشت دموکرات ها به ایالات متحده ، اوکراین درگیر مبارزه خودکشی خود علیه روسیه باشد. در همان زمان ، به طور فزاینده ای انزوا احساس می شود. در سطح بین المللی ، تلاش برای تکرار نکوهش قدرت های روسیه در مجمع پارلمانی شورای اروپا به شکست انجامید ، در حالی که داخلی تحریم های جدیدی را علیه روسیه تصویب کرد ، خواستار متقاعد کردن ایالات متحده و اتحادیه اروپا به دنبال او.

اگر عقل سلیم مدت هاست که از راهروهای قدرت در کیف خارج شده است ، به نظر می رسد غریزه بقا به همان روال پیش می رود: کدام جمعیت به چنین دولتی احتیاج دارد ، کدام یک از شرکا می توانند چنین دولتی را جدی بگیرند؟ در بن بست

از نظر سیاست بین الملل و سیاست داخلی ، اوکراین در بن بست قرار دارد. ما قبلاً این مسئله را با انتظار ناامیدانه برای دریافت واکسن دموکراتیک مطرح کرده ایم ، کمکی که شرکای جهانی آن برای تهیه آن عجله ندارند. ما همچنین این تلاش نسبتاً ناامیدانه را برای برداشتن قدرت خود از روسیه بار دیگر در كمیته PACE (مجمع پارلمانی شورای اروپا) دنبال كردیم. اما شورای اروپا قبلاً هزینه آن را یک بار پرداخت کرده بود و نمی خواست با تکرار این عملیات ، کاملاً آگاه از علاقه کمی که در صورت خروج از روسیه نشان می دهد ، خطر کند.
بنابراین روسیه مجدداً در قدرت خود تأیید می شود ، به عبارت دیگر ، اگر اوکراین به نبرد اعزام شود ، در آنجا کاملاً منزوی و منزوی باقی می ماند و قادر به دیدن شور و شوق بین المللی سال 2014 نیست. و با دلیل خوب ، نتایج ضعیف است. آنها گران بودند
روسیه با هاله ای فزاینده برای کشورهایی که نمی خواهند مطابق با دستورات جهان جهانی باشند ، در صحنه بین الملل قویتر می شود. این معجزه اقتصادی – اجتماعی ، که به خودی خود پیروی از “دموکراتیزه کردن” خود بخودی اوکراین پس از میدان بود ، رخ نداد و این کشور به لطف تزریق های بین المللی زنده ماند. اوضاع در Donbass در حال فروپاشی است و پنهان کردن جنایات ارتش اوکراین ، با کمک گروه های افراطی ، به طور فزاینده ای دشوارتر می شود. در مورد کریمه ، قطعاً روسی است.

گردان آزوف نئونازیست در اوکراین

بنابراین ، هنگامی که اوکراین تحریم های جدیدی را علیه روسیه اعلام کرد ، علیه 13 شرکت هواپیمایی و حقوقی از جمله شرکت روسی Pobeda (که نمی تواند پروازهایی به فرانسه داشته باشد) و اینکه قصد دارد پرواز بیش از حد قلمرو خود را برای 3 n برای خطوط هوایی که به کریمه پرواز می کنند ، ممنوع کند و سواستوپول ، که بنابراین مکانیسم خاصی را برای جلوگیری و ترغیب ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای انجام چنین کاری ایجاد می کند ، ممکن است در مورد شدت این اقدامات تردیدهای جدی وجود داشته باشد.
اگر یک شرکت اروپایی یا آمریکایی بر فراز این مناطق پرواز کند ، من بسیار تعجب می کنم اگر اوکراین به طور ناگهانی درگیری با حامیان مالی خود را به خطر اندازد و به مدت سه سال از پرواز بر فراز خاک اوکراین خودداری کند.

این ژست اوکراینی بخشی از نمایش است ، اما مخاطبان آن به طور فزاینده ای نادر است. ما مطمئناً می توانیم به تلاش مجدد بایدن برای مسئله اوکراین اعتماد کنیم ، حتی اگر توانایی های او کاملاً محدود باشد: او درگیری مستقیم مسلحانه را به خطر نمی اندازد (مگر اینکه شرایط برای جهانیان ناامید کننده باشد) و اروپایی ها قبلاً هزینه های خود را پرداخت می کنند. برای بازی محبوب تحریم های اقتصادی ، که برای آنها به نتایج مثبت سیاسی منجر نمی شود.

زلنسکی با دبیرکل ناتو

این درگیری بیش از حد طولانی شده است: برای احیای واقعی آن ، منابع و انرژی زیادی لازم است.
دوره کویدین اما این را پسندید. اوکراین در یک روند خشک و طولانی خشک قرار دارد به امید گسترش آلودگی به روسیه.

کارینه بچت-گولوکو

منبع: russiepolitics.blogspot.com/

ترجمه: جرارد تروسون

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *