[ad_1]

Brexit: نحوه درخواست کارت اقامت برای شهروندان انگلیس

“توافق برای خروج بریتانیای کبیر از جانباتحادیه اروپا حفاظت خاص را تشخیص می دهد شهروندان انگلیس و اعضای خانواده های آنها که از حقوق خود استفاده کرده اند حرکت آزاد در ایالت ایتالیا در تاریخ 31 دسامبر 2020

برای این منظور ، رویه ویژه ای تهیه شده است که امکان درخواست صدور کارت اقامت که در قالب الکترونیکی تأیید وضعیت جدید ذینفع تحت توافقنامه برداشت.

از اول ژانویه 2021 ، طبق رهنمودهایی که قبلاً در vademecum خلاصه شده ، در وب سایت نهادی وزارت کشور تنظیم و منتشر شده است ، علاقمندان می توانند درخواست سند اقامت کنند.

به منظور تسهیل تعهدات مربوط به صدور سند دیجیتال ، ایمیل خاص فعال می شود [email protected] که به شما اجازه می دهد برای شروع تحقیقات مربوطه در اداره مهاجرت وقت بگیرید.

لازم به ذکر است که در اختیار داشتن سند جدید اقامت ، شناسایی نهادهایی را که از مزایای پیش بینی شده در قرارداد خروج برخوردار هستند ، آسان می کند. “این امر توسط ستاد پلیس ایالتی اعلام شد ، و توضیح می دهد که چگونه می توان برای کارت اقامت شهروندان انگلیس حاضر در کشور ما درخواست کرد.

نسخه انگلیسی

Brexit: نحوه درخواست کارت اقامت برای شهروندان انگلیس

“توافق نامه خروج پادشاهی متحده از اتحادیه اروپا حمایت ویژه ای را برای شهروندان انگلیس و اعضای خانواده های آنها که از خود استفاده کرده اند حقوق حرکت آزاد در ایتالیا تا 31 دسامبر 2020

برای این منظور ، یک روش درخواست ویژه قبلاً توسط ایستگاه پلیس محلی (Questura) انتشار اقامت الکترونیکی مجوزی که نشان دهنده وضعیت دارنده آن به عنوان ذینفع توافق نامه برداشت است.

از اول ژانویه 2021 ، ذی نفعان می توانند برای سند اقامت جدید درخواست کنند ، به دنبال رهنمودهای خلاصه شده در vademecum منتشر شده در وب سایت وزارت کشور.

به منظور تسریع در تشریفات صدور سند دیجیتال ، یک صندوق پستی الکترونیکی ویژه (Questure) در کلیه مراکز پلیس راه اندازی شده است که امکان رزرو وقت ملاقات در اداره مهاجرت محلی برای شروع روند کار را فراهم می کند. سرانجام ، توجه به این نکته مهم است که این سند جدید شناسایی ذینفعان قرارداد خروج را تسهیل می کند “، ستاد پلیس در توضیح چگونگی درخواست برای کارت اقامت برای شهروندان انگلیس حاضر در کشور ما.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *