[ad_1]

آنجا نسخه انگلیسی ترمز اتریش شل نمی شود اقدامات علیه covid و گسترش می یابد بسته شدن دو هفته. صدراعظم اتریش سباستین کورز اعلام کرد که تعطیلی ملی به دلیل گسترش نسخه انگلیسی covid در کشور تمدید خواهد شد. اکنون برنامه ریزی شده است که فعالیت ها در کشور از سر گرفته شود8 فوریه با اجرای اقدامات محدود کننده دقیق، اما فقط در صورتی که تعداد موارد جدید گزارش شده روزانه به طور قابل توجهی کاهش یابد.

در ابتدا آزاد سازی قفل برای آن برنامه ریزی شده بود 25 ژانویه. با این حال ، طبق آزمایشات اولیه ، نسخه انگلیسی از قبل در اتریش نسبتاً گسترده است و کارشناسان آن را توصیه می کنند نگهبانان خود را گمراه نکنید. برعکس، مسافت مورد احترام قرار گرفتن در بین مردم از 1 به 2 متر و ماسک افزایش می یابد Ffp2 اکنون باید از آن در مغازه ها و حمل و نقل عمومی استفاده شود.

“ما هنوز آن را داریم دو سه ماه سخته کورز گفت که اکنون کشف خواهد شدبیهوش “، اگر نه “غفلت“هدف این خواهد بود که در 8 فوریه ، تحت شرایط سخت ، تمام مغازه ها ، همچنین آرایشگاه ها و موزه ها دوباره بازگشایی شوند. در عوض ، آنها باید صبر کنند تا پایان ماه فوریه بخشهای گردشگری و غذا: در اواسط ماه احتمال افتتاح در ماه مارس ارزیابی می شود.

با توجه به مدارس، در بازگشت درسهای حضوری سورتمه به بعدی تعطیلات ترم، این تعطیلات ماه فوریه است که دوباره مد می شوند متزلزل: وین و اتریش سفلی باید در 8 فوریه دروس حضوری را از سر بگیرند. اتریش علیا و اشتایر تعطیلات خود را یک هفته به تعویق می اندازند و سایر مناطق در 15 فوریه مدرسه را از سر می گیرند.

LONDON در هتل های KOVID برای مسافران جستجو می کند –در مقابل ، میهن گزینه ، بریتانیای کبیر، در حال بررسی قرنطینه برای تمام مسافران ورودی به انگلستان است ، جایی که صحبت از هتل های ویژه ای است که هزینه های آن بر عهده مسافران است. وزیر خارجه انگلیس چنین گفت ، دومینیک راآب، تایید بی احتیاطی از ساندی تایمز. در همین حال ، از روز دوشنبه ، 18 ژانویه ، تمام مسافران وارد شده به انگلستان باید نتیجه منفی را نشان دهند بافر، علاوه بر نظارت بر یک دوره از 10 روز انزوا از خود.

اما به گفته این روزنامه ، لندن می خواهد جلوتر برود و وزرای پادشاهی از قبل دستور برنامه ریزی برای راه اندازی این هتل های قرنطینه را صادر كرده اند.
دولت انگلیس “در نظر گرفت همه احتمالات“راآب گفت آسمان. لندن ، هنوز می نویسد ساندی تایمز، بنابراین ، از مثال پیروی می کنداسترالیا و در نیوزلند. هتل ها استفاده می کنند فناوری GPS و دوربین های دارای نرم افزار برای تشخیص چهره تا اطمینان حاصل کنند که مهمانان آنها قرنطینه را نقض نمی کنند.

راآب همچنین قول داد که هر فرد بالغ در انگلیس دریافت خواهد کرد دوز اول از جانب واکسن علیه ویروس کرونا تا سپتامبر. وی به اسکای گفت: “هدف این است که اولین دوز مصرفی را به کل جمعیت بزرگسال تا ماه سپتامبر ارائه دهیم.” سریعتر کردن آن “عالی” بود ، “وی افزود ،” اما فعلاً این همه است نقشه راهراآب همچنین امیدوار است که با فرا رسیدن بهار ، برخی از محدودیت ها “به تدریج” کاهش یابد تا کشور “عادی” شود.

جاده آسان نخواهد بود ، به گفته مدیر سرویس بهداشتی انگلیس (Hc) ، آقا سایمون استیونز در انگلیس ، یک بیمار بیمار “هر 30 ثانیه” در بیمارستان بستری می شود. وی توضیح داد ، از زمان کریسمس ، تعداد بیماران بستری در بیمارستان به 15000 نفر ، معادل 30 بیمارستان کامل رسیده است. و در روز یکشنبه ، 17 ژانویه ، رأی گیری ثبت می شود 671 مرگ جدید برای Covid e 38598 عفونت اضافی. از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، 3 میلیون و 395 هزار و 959 نفر آزمایش Covid-19 را در انگلیس مثبت کرده اند ، در حالی که 89 هزار و 261 نفر درگذشته اند.

و بیمارستانهای عایق بندی ساختمانهای پکن – در عین حال چین یکشنبه ، 17 ژانویه ، که او اعلام کرد 109 مورد جدید تایید شده ، دو سوم آن در استان هبی در شمال پکن و هیچ کشته ای وجود ندارد. در استان هبی ، دولت در حال ساخت است بیمارستانهای انزوا با کل 9500 اتاق برای جلوگیری از رشد عفونت ها. از ماه دسامبر ، چین صدها مورد جدید را گزارش کرده است. شنبه شانزدهم ژانویه کمیسیون ملی بهداشت مسئولیت عفونتها را به مسافر و کالاهای وارداتی، که به گفته وی ویروس را از خارج آورده است.

اما در آن سوی دنیا مکزیک ثبت نام کرده است بیش از 20،000 مورد جدید برای دومین روز متوالی ، که به معنی افزایش بیشتر عفونت در کشوری است که در بسیاری از مناطق وجود دارد بیمارستانها من الان مشکل دارم موارد تأیید شده در روز شنبه دقیقاً 20523 مورد است ، در حالی که در روز جمعه ، 15 ژانویه ، 21366 مورد ثبت شده است. دوبار در روز نسبت به یک هفته پیش داده ها معمولاً در تعطیلات آخر هفته قرار می گیرند ، که نشان می دهد این تعداد در هفته آینده حتی بیشتر خواهد بود. مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت بود 1219 شایع ترین، تقریباً یک رکورد است. مکزیک در حال حاضر در مجموع 1.63 عفونت و بیش از 140،000 مرگ و میر دارد.

گذرگاه واکسن در جدول شورای اتحادیه اروپا – در همین حال در اروپا پاسپورت واکسیناسیون رسما وارد بحث سیاسی می شود. پیشنهادی که توسط یونان، مورد استقبال رئیس شورای اتحادیه اروپا قرار گرفت چارلز میشل، که پنجشنبه آینده با رهبران 27 کشور از طریق کنفرانس ویدیویی در مورد آن گفتگو خواهد کرد. ایده گواهینامه اروپایی برای افراد واکسینه شده توسط نخست وزیر یونان آغاز شد کیریاکوس میتسوتاکیس برای بازگرداندن اکسیژن در جهانگردی.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *