[ad_1]

دونالد ترامپ برای برنده شدن الکترونیکی خود استعفا نمی دهد در طول تجمعات در فلوریدا ، تگزاس و اوهایو که برگزار می شود ، او همچنان ادعا می کند که قربانی تقلب در انتخابات شده است ، و این به زودی به کاخ سفید باز خواهد گشت.

این پایان نامه توسط مشاوران دونالد بی اساس و تقویت شده است ، که ماه ها به عنوان یک شعار برای افکار عمومی تکرار شده است. فریب طولانی و تحریف خطرناک واقعیت ، همانطور که برایان استلتر در زمانهای مشکوک می نویسد.

مایک لیندل ، برنده آهنی و مدیرعامل MyPillow ، یک شرکت بالش در مینه سوتا ، گفت که Tycoon با توجه به تقلب دموکرات ها در 13 اوت در کاخ سفید بازگردانده می شود. مایکل فلین ، مشاور امنیت ملی سابق ، در رویدادی که در دالاس توسط حامیان QAnon برگزار شد ، احتمال کودتا در آمریکا را رد نمی کند ، همانطور که در میانمار ، بیانیه ای که بعداً مجدداً بیان کرد.

این خبری است که در روزهای اخیر ، رویترز احساس کرده است که با انجام عملیات بی پایان بررسی و کشف واقعیت ، آنها را تکذیب می کند.

ترامپ نویسنده وارونه ای غیر صادقانه از قوانین و سیستم های رفتاری است که روند هفتاد سال گذشته سیاست خارجی آمریکا را معکوس کرده و حاکمیت و اولویت کامل این کشور را فراتر از معاهدات و نهادهای بین المللی اعلام کرده است.

دونالد ترامپ همراه با راجر آیلس قاطعانه به قانون راجر استون معتقد است: “حمله ، حمله ، حمله”. بحث عمومی براساس یک مبنای منطقی و حقیقت واقعیات نیست ، بلکه دروغی است که تا حد تحریک و خشونت ارائه شده است. سیاست واقعی تخیلی ، شعارهای انزواطلبانه ، حذف جنسیتی و نژادپرستانه ، ترامپ گرایی در هر صورت بخشی از آمریکا را تحت تأثیر قرار داده و خطر خدشه دار کردن دموکراسی را به خطر انداخته است. و اتهامات علیه او رد شده و به عنوان بخشی از عملیات رسانه ای و سیاسی علیه او توصیف می شود ، کلاهبرداری ، پوششی که دستکاری یک توطئه عظیم را پنهان می کند.

نتیجه ، تصویری از یک آمریکا عصبانی به رهبری سرمایه دار کویینز ، به دور از خوش بینی رئیس جمهور ریگان ، رویای او و چهره کلیشه ای دموکراسی است که در وهله اول در آمریکا توسط جوزپه مامارلا به دست آمد.

چگونه می توان این امر را در مارس 2020 فراموش کرد ، در حالی که رهبران همه کشورها در مورد آن بحث کردند ویروس و همه گیری، فاکس نیوز COVID-19 را کم اهمیت جلوه داد و ترامپ خط خود را به اشتراک گذاشت. نام ترامپ در 38٪ مقالات نقل قول اخبار جعلی همه گیر وجود دارد. شان هانیتی ، مدیر اجرایی فاکس نیز آن را “هیستری” و کلاهبرداری دموکرات ها نامید و میلیون ها آمریکایی سخنان هانیت و ترامپ را معتبر می دانند.

به اصطلاح ترامپ برنامه هانیتی را برنامه ریزی می کرد و هانیتی به عنوان رئیس جمهور ترامپ پخش می شد. در آن زمان ، زمان حضور رئیس جمهور سابق در تلویزیون در برنامه های داخلی همکارانش به عنوان “زمان اجرایی” ، زمان اختصاص داده شده به حکومت ، مدون شده بود. همه اینها این واقعیت را ثابت می کند که در روایت سیاسی و مصنوعی ترامپ ، اگرچه همه چیز پوسیده است و رسانه ها دروغ های بزرگی را منتشر می کنند ، روزنامه نگاران دشمن مردم هستند و آنچه می بینید و می خوانید آن چیزی نیست که اتفاق می افتد ، رسانه ها اهمیت زیادی دارند.

اطلاعات غلط ترامپ از ترفند بسیار جالبی پیروی می کند: هدف آن بسته بندی پیام های معتبر نیست ، بلکه با به صدا در آوردن مداوم هر کانال ، به دنبال اجماع و از بین بردن باورها است. مطالعات متعدد در واقع معتقدند که برخی اخبار جعلی آشکار ، اگر در شبکه های مختلف پخش شوند ، به بحث عمومی و گفتگوی خصوصی خواهند رسید و برخی رای دهندگان را به پیش می برد.

علاوه بر این ، گرایش ترامپ به تلویزیون حضور عمومی و نسبتاً قابل تقدیری را برای او فراهم کرده است ، مانند مورد Celebrity Apprentice ، داستانی در مورد رقابت بین افراد مشهور برای به دست گرفتن قدرت ، که سالها توسط NBC تولید می شود. یک تحقیق هشتاد ساله توسط Gallupp، Analytics & Advice for All What Matters ، رتبه 901 F Street، NW در واشنگتن دی سی ، ترامپ را “در میان ده مورد تحسین آمریکاییان” قرار داد.

از آن زمان ، او هرگز ایده نفوذ در سیاست را کنار نگذاشته است ، به طوری که در 25-30 سال گذشته در جستجوی سرمایه گذاری مفید بین احزاب جمهوری خواه و دموکرات حرکت می کند و در نهایت به سمت حزب قبلی جذب می شود. بسیاری از آمریکایی ها به رغم ریاست جمهوری غیر عادی ترامپ ، به این امید که وی بتواند کشور را به عظمت گذشته برگرداند ، رای دادند. آمریکا را دوباره بزرگ کنید اما تاریخ پایان دیگری نوشته است ، انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهورو ترامپيسم را رد مي كند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *