[ad_1]

در آمریکا درخشان و گلبرگ رئیس جمهور جدید جو بایدن مسافران سوریه یا یمن بهتر از ایتالیایی ها ، فرانسوی ها یا برزیلی ها هستند. ورود رئیس جمهور موقت به کاخ سفید هر روز جنبه های متناقضی را نشان می دهد. مورد دوم ، به ترتیب زمانی ، توسط رویترز. تأثیر ترکیبی از اقدامات بهداشتی و انتخاب سیاست ها. و پسر شیدایی ضد ترامپ ، که در آن حتی مبلمان و نیم تنه (همچنین به چرچیل) آنها باید برداشته شوند شور و نشاط نمادین که به طور متناقضی رخ می دهد.

بایدن به مسافران اروپایی نزدیک می شود

در حقیقت ، جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، ممنوعیت ورود مجدد ممنوعیت ورود برای بیشتر مسافران از آفریقای جنوبی ، برزیل ، انگلستان ، ایرلند و 26 کشور اروپایی در منطقه شینگن را که اجازه حرکت آزاد را می دهد ، امضا کرده است. این گزارش توسط رویترز به نقل از مقامات آمریکایی از CDC گزارش شده است. تحریم علیه کووید توسط دونالد ترامپ که تصمیم گرفته بود قبل از ترک کاخ سفید آن را لغو کند.

چند ساعت قبل ، مستاجر جدید کاخ سفید اصطلاحاً را لغو کرد تحریم مسلمانان. هنجاری که به موجب آن ترامپ موانع سختی را برای ورود از برخی کشورها ، به طور عمده از دین اسلام وارد می کند. به ویژه این اقدام شهروندان چاد ، سوریه ، لیبی ، سومالی ، ایران و یمن را تحت تأثیر قرار می دهد. برای آنها ، معیارهای پذیرش سرزمین آمریکا بسیار انتخابی تر بود. در واقع ، آنها برای دریافت ویزا به “روابط نزدیک خانوادگی یا تجاری” احتیاج داشتند.

رئیس جمهور دمو تحریم مسلمانان را لغو کرد

تعداد کمی از مطبوعات ایتالیا به آن فکر کرده اند نسبت به کشورهای موجود در لیست ترامپ آنها کسانی بودند که قبلاً تحت ریاست جمهوری شگفت انگیز ، صلح آمیز و بردبار اوباما محدود شده بودند. حتی تحت ریاست کسانی که از این کشورها عبور کرده اند ، حتی اگر گذرنامه های مختلفی داشته باشند ، ممکن است تحت بررسی های بیشتری قرار بگیرند و ویزا از آنها گرفته شود. دیوان عالی کشور همچنین با رئیس جمهور ترامپ موافقت کرد و دریافت که رئیس جمهور حق دارد در صورت بستن مرزها برای برخی از افراد خارجی “اگر این امر را برای امنیت ملی ضروری بداند”. همانطور که جو بایدن هم اکنون در حال انجام است و درها را به روی اروپاییان ، برزیلی ها و آفریقای جنوبی می بندد. اما این بار هیچ کس در مورد تبعیض صحبت نمی کند. و متناقض باقی مانده است. در آمریکای بایدن ، مسافران طرابلس یا موگادیشو استقبال می کنند ، و مسافران رم یا پاریس استقبال نمی کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *