[ad_1]

معاون جمهوریخواه ایالت جورجیا مارجوری تیلور گرین ، مجموعه ای از اسناد را درخواست استیضاح کرد جو بایدن منروز بعد از روی کار آمدن وی به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده گرین با بیان اینکه بایدن معاون رئیس جمهور باراک اوباما به دلیل “ایجاد مزاحمت برای سو abuse استفاده از قدرت” بود ، گفت: “رئیس جمهور بایدن برای این سمت مناسب نیست.” او این را در حساب توییتر خود اعلام کرد. همان معاون از طرفداران تز توطئه است آنون و حساب او اخیراً به حالت تعلیق درآمد.

استیضاح علیه جو بایدن عنوان شده است

همانطور که روزنامه گزارش می دهد تپه، گرین بایدن را با استفاده از موقعیت خود به عنوان معاون رئیس جمهور به نمایندگی از پسرش ، به “ارتقا corruption فساد” و “خصومتی آشکار” متهم کرد. شکارچی. “رئیس جمهور بایدن حق ندارد به عنوان رئیس جمهور خدمت کند. گرین گفت: “سو abuse استفاده وی از قدرت به عنوان معاون رئیس جمهور اوباما گسترده و نگران کننده است.” وی افزود: “رئیس جمهور بایدن نشان داد كه برای نجات پسرش هانتر و پر كردن جیب خانواده اش از پول شركت های انرژی فاسد خارجی ، هر كاری كه از دستش برمی آید انجام خواهد داد.”

او همچنین در توییتر از سانسور رنج می برد

مارگری تیلور گرین نیز مانند ترامپ حساب توییتر خود را به حالت تعلیق درآورد. این رد صلاحیت به این دلیل صورت گرفت که طبق سیاست جورجیا ، “طبق اطلاعات این شبکه اجتماعی” اطلاعات نادرست بارها و بارها در توییتر ارسال شده است “. یکی از توئیت های توهین آمیز این است: “دموکرات ها خشونت سیاسی تروریست های” زندگی سیاه “و” آنتیفا “را که در سال 2020 ادامه داشت محکوم نکردند. در عوض ، هر یک شعله های نفرت را برافروختند.” طبق گفته “سانسورگران” در توییتر ، این بیانیه گمراه کننده است ، زیرا بایدن و دیگر لیبرال ها “رسما” خشونت را محکوم کردند. شکایت مورد تایید CNN، که همچنین توضیح داد که یک عبارت “صحیح سیاسی” چگونه خواهد بود. نماینده جمهوری خواه مجبور شد بنویسد که “دموکرات ها خشونت را به اندازه کافی محکوم نکردند.” مشاجره مضحک برای یک شبکه اجتماعی که امکان به اشتراک گذاری مطالب پورنوگرافی و کفرآمیز را نیز فراهم می کند. متأسفانه ، این آخرین شکایت نخواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *