[ad_1]

حمایت آمریکا از ائتلاف تحت رهبری عربستان را که در حال جنگ است متوقف کنید یمن، “خط سخت تر و کارآمد” ص روسیه، بیشتر به شما خوش آمدید پناهندگان و خروج 12000 سرباز آمریکایی از آلمان. دولت جدید بایدن آنچه را که در استراتژی خارجی قانون گنجانده شده است ، توسط یک سری دستورات اجرایی لغو می کند دونالد ترامپ. این را شخص رئیس جمهور پس از پیشبرد مشاور امنیت ملی خود اعلام کرد ، جیک سالیوان، افزود كه احتمال وضع تحريم هاي جديد براي ضربه زدن به مسئولين كودتاي 1 فوريه است برمه و امضای تفاهم نامه ای از حقوق جامعه LGBT.

“آمریکا برگشت”گفت: مستاجر كاخ سفید در اولین سخنرانی خود درباره سیاست خارجی آینده آمریكا. بایدن می خواست تاكید كند برای بازگرداندن اعتبار دیپلماسی آمریکا در سراسر جهان: “طی دو هفته گذشته ، من با رهبران بسیاری از نزدیکترین دوستانمان صحبت کرده ام تا اصلاح عادت همکاری و بازسازی عضلات اتحادیه های دموکراتیک اتحاد آمریکا با چهار سال غفلت و سو abuse استفاده ، از بزرگترین نقاط قوت ماست و همچنین آنها را از طریق دیپلماسی هدایت می کند و یک بار دیگر در کنار متحدان و شرکای ما ایستاده ایم. ما در صورت لزوم باید به صورت دیپلماتیک در برابر مخالفان و رقبا بایستیم. ” و سپس مستقیماً به سراغ دیپلمات های آمریکایی رفت و به آنها قول تغییر مسیر در مقایسه با سلف خود را داد: “دیپلماسی برگشت” ، ادامه داد. ما پشت شما خواهیم بود، این دولت به شما امکان می دهد کار خود را انجام دهید ، شما را راهنمایی یا سیاسی نمی کند. ما یک بحث سخت می خواهیم که همه چشم اندازها را به وجود آورد و اختلاف نظرها را فراهم کند. با کمک شما ، ایالات متحده نه تنها با مثال قدرت ما ، بلکه با قدرت مثال ما رهبری می کند. “

بایدن با بیرون کشیدن نیرو از آلمان ، درگیری با برلین را محدود کرد
این موضوع در مرکز درگیری دیپلماتیک بین بود ایالات متحده است آلماناما ورود دولت بایدن یافته های خود را لغو کند سلف، اسبق، جد. رئیس فرماندهی اروپایی ایالات متحده به خبرنگاران گفت: طرح خروج 12000 سرباز آمریکایی از آلمان در حال حاضر مسدود است. تاد والترز، توضیح می دهد که رئیس جمهور جو بایدن و وزیر دفاع لوید آستین در حال حاضر ، آنها برنامه های بارگیری خود را به حالت تعلیق درآورده اند ، که اکنون به دقت بررسی می شود. نسخه تأیید شده توسط سالیوان توضیح می دهد که آستین موقعیت نیروهای آمریکایی را در جهان بررسی می کند و هرگونه حرکت نیروها را در آلمان مسدود می کند.

خروج جزئی ژوئن گذشته توسط رئیس جمهور سابق ترامپ تصمیم گرفت، پس از یک حرکت طولانی طناب با برلین در مورد هزینه های نظامی انجام شده توسط آلمان، که زیر 2٪ از تولید ناخالص داخلی است ، در سطح توافق شده است بدنیا آمدن. با توجه به پروژه ترامپ، یک سوم از 36000 سرباز آمریکایی در آلمان مجبور به بازگشت به خانه یا اعزام مجدد به سایر کشورهای اروپایی ناتو شد. با جزئیات بیشتر ، از 11900 ، 6400 نفر به وطن خود بازمی گردند و 5400 نفر به سایر کشورها منتقل می شوند کشورهای اروپایی، که در میان ایتالیا، بلژیک د لهستان. جابجایی هایی که میلیاردها دلار به آنها احتیاج داشت برای کار در این پایگاه برای جا دادن نیروهای اضافی به ارزش میلیارد دلاری. دولت آمریكا نیز به دنبال اعزام است ایتالیا دو گردان ها از ارتش و اسکادران جنگنده اف 16، احتمالاً آنها را به پایگاه هوایی منتقل کنید آویانو. در حالی که برای ستاد فرماندهی ایالات متحده آفریقا احتمال انتقال او وجود داشت ناپلکه در آن پایگاه دریایی از مارینا ارتش آمریكا یا ج اسپانیا. صندلی از فرماندهی اروپایی ایالات متحده، در حال حاضر اشتوتگارت، به منتقل خواهد شد مونس، که در بلژیک.

یمن ، حمایت از ائتلاف سعودی را متوقف کنید
توازن جدید در خاورمیانه یکی از جدیدترین های دولت جدید است. قصد شروع مجدد مکالمات باایران بر هسته ای سلطنت سعودی آنچه ترامپ و داماد و مشاورش در عوض داشته اند را دوست نخواهد داشت. جارد کوشنر، یك متحد بسیار نزدیك با وی برای انجام معاملات مهم اقتصادی ، یكی بالاتر از همهخرید سلاح با بیش از 110 میلیارد دلارو یک فرآیند جداسازی جدید را دوباره شروع کنید تهران.

امروز اما سالیوان اعلام کرد پشتیبانی ایالات متحده از یمن متوقف می شود و به زودی نماینده جدیدی مشخص می شود. بایدن با خشکی گفت: “جنگ در یمن باید پایان یابد.” سیلی دیگر علیه ریاض رهبری ائتلاف دولتهای درگیر در درگیری علیه من شورشیان حوثی، توسط خود ایران انتخاب شده است و همچنین مسئول بمباران غیرنظامیان است. بنابراین ، یک اتصال جدید که در خدمت نزدیکتر شدن ایالات متحده به ایالات متحده باشد جمهوری اسلامیبا این حال متحدان سعودی و اسرائیلی را عصبانی می کند.

سخت تر با روسیه و چین
تمدید برای پنج سال از قرارداد برای شروع جدید در کاهش سلاح های هسته ای، اگرچه یک هدف مهم است ، اما خطر داشتن یکی از معدود نقاط آرامش در روابط ایالات متحده و روسیه است. در حالی که قطعاً نمی توان دولت ترامپ را خصمانه دانست کرملین، ورود بایدن گزارش ها را به سطوحی که در دوره ریاست جمهوری دیده شده بود بازمی گرداند اوباما. این سخنان سالیوان ، که یکی را اعلام کرد ، تایید می شود “خط سخت تر و کارآمد” با روسیه، با اراده درخواست یک سری فعالیتهای خصمانه. در این میان مسمومیت دشمن قطعاً وجود خواهد داشت الکسی ناوالنیکه “باید بلافاصله و بدون قید و شرط آزاد شود” ، بلکه مهمتر از همه ، نقشی است که مسکو در آن بازی می کند بحران اوکراین، پشتیبانی بی قید و شرط برای بشار اسد که در سوریه، اطلاعات در مورد ادعا شده جوایز ارتش آمریكا در افغانستان، دخالت روسیه در انتخابات ایالات متحده و حملات سایبری بر مسکو.

همان استراتژی ای که رئیس جمهور قصد دارد با آن اجرا کند چین، دشمن قسم خورده دولت ترامپ که حتی با وجود بایدن نمی تواند به یک دوره آرامش امیدوار باشد ، به خصوص در تجاری. رئیس جمهور تازه منتخب خود را به این واقعیت محدود کرد که ایالات متحده آمادگی همکاری را دارد پکن چه زمانی به نفع آن خواهد بود واشنگتن. بایدن گفت: “ما باید با بلند پروازهای چین و عزم روسیه برای آسیب رساندن به دموکراسی روبرو شویم.” وی خطاب مستقیم به پوتین افزود: ایالات متحده “دیگر تحمل” اقدامات خصمانه روسیه را نخواهد داشت و پاسخ خواهد داد ، ما یک رابطه “متفاوت از سلف من” خواهیم داشت.

استقبال بیشتر از پناهندگان: حداکثر سقف در یک سال به 125000 افزایش یافته است
تمایل به درهم شکستن دیوارهای بی شماری که توسط دولت بایدن علیه آنها برپا شده است پناهندگان. خاطرات خانواده هایی با کودکان حبس شده در قفس پس از عبور غیرقانونی از مرز بین مکزیک و ایالات متحده ، اعلامیه های بمب گذاری آمیز برای تمایل به تقویت کنترل مرزی با دولت آمریکای مرکزی و اقدامات مانند تحریم مسلمانان. اما بایدن قبلاً از تغییر مسیر خبر داده است: او دستورالعمل لغو را امضا خواهد کرد 125 هزار تعداد پناهندگانی که ایالات متحده پذیرش می کند ، در مقایسه با 15000 نفر که امسال انتظار می رود پس از کاهش شدید سلف خود باشد.

برمه ، حقوق LGBT ، تغییرات آب و هوایی و آزادی مطبوعات: سایر موضوعات
مشاور امنیت ملی نیز چنین گفت کاخ سفید قصد دارد در هر زمینه با کنگره همکاری کند تحریم ها علیه مسئولین کودتا در برمه ، که منجر به دستگیری مشاور ایالتی شد ، اونگ سان سوچیو رئیس جمهور پیروز شوید. اولین بند در یک دستورالعمل اجرایی است که به زودی توسط رئیس جمهور امضا می شود. بایدن گفت: “ارتش برمه باید قدرت خود را رها کرده و همه بازداشت شدگان را آزاد کند.” بعداً سولیوان اضافه کرد ، این تفاهم نامه دیگری در مورد حقوق جامعه LGBT به دنبال خواهد داشت.

رئیس جمهور همچنین نقش پیشگویی برای ایالات متحده ، بلکه “همکاری جهانی” برای مقابله با تهدید را متصور است تغییر اقلیم. بایدن با بیان اینکه “دقیقاً مانند یک بیماری همه گیر ، به همکاری جهانی نیز نیاز دارد” ، نکته مهم دیگر در مقایسه با سلف خود گفت: “آمریکا باید در این تهدید وجودی نقش اصلی را داشته باشد.”

و انقلاب نیز در حال شکستن است روابط با مطبوعات، اغلب توسط دونالد ترامپ ، که بارها آن را “دشمن مردم” خوانده است ، هدف قرار می گیرد: “ما معتقدیم مطبوعات آزاد یک دشمن نیستند. برعکس ، آزادی مطبوعات برای سلامت دموکراسی اساسی است. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *