[ad_1]

میلان ، 2 فوریه (askanews) – اینجاست که چگونه الکسی ناوالنی در یک روز شلوغ در مسکو در مورد پرونده وبلاگ نویس در زندان پشت شیشه ظاهر شد. دادگاهی در مسکو در حال بررسی درخواست سازمان تعزیرات حکومتی فدرال برای لغو حبس خانگی ناوالنی و جایگزینی آن با یک حکم واقعی حبس است: حداکثر سه سال و نیم زندان منهای 10 ماه او در حبس خانگی. ناوالنی پاسخ می دهد که این پوچ است و در ماه های اخیر او در آلمان ، خارج از مرزهای ملی بوده است ، زیرا او مجبور شده است از یک اقدام به مسمومیت بهبود یابد.

حضور گسترده مأموران اجرای قانون در دادگاه همزمان با بازداشت چندین برابر می شود: آنها از 230 نفر عبور می کنند. علاوه بر این ، حضور دیپلمات های خارجی در دادگاه ناوالنی مسکو را عصبانی می کند و مداخله در امور داخلی فدراسیون روسیه و تلاش غرب برای مهار روسیه است. ، به گفته سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ماریا زاخارووا.

موضع مشخص چند ساعت پس از ورود ژوزپ بورل ، وزیر خارجه اتحادیه اروپا ، که انتظار می رود از 4 تا 6 فوریه به مسکو سفر کند ، در زمانی که روابط بین مسکو و بروکسل تحت بررسی جدی پرونده پرونده ناوالنی قرار دارد.

پسکوف گفت ، “دیمیتری پسکوف” سخنگوی کرملین نیز انتقادات تندی را مطرح می کند: پسکوف افزود: “البته ، دیپلمات ها به هیچ وجه نباید در امور داخلی روسیه دخالت کنند و اجازه می دهند هر اقدامی که مربوط به تلاش برای فشار بر دادگاه مستقل باشد ، باشد.” در همین حال ، ویاچسلاو دتیشین ، رئیس دادگاه سیمونوفسکی در مسکو ، که پرونده ناوالنی را ارزیابی می کرد ، استعفا داد. این توسط سرویس مطبوعاتی دادگاه تأیید شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *