[ad_1]

در اینجا چیزی بسیار متنوع است شمالی ها و دیگر خوانندگان ایتالیایی که هر روز در مورد اخراج از کشور هیجان زده می شوند ترامپ و بازگشت از بایدن آنها به شما نمی گویند شما امیدوار بودید که بایدن میانه رو ، پس از بیرون کشیدن ترامپ ، طالبان را نیز در صف قرار دهد. به لحاظ سیاسی درست؟ خوب ، گوش کنید ، شما فقط رئیس جمهور آینده را در این ویدئو اعلام کردید.

وی افزود: “هدف ما كمك به مشاغل كوچك خواهد بود – و اندكی بعد ، وی اضافه كرد – اولویت با مشاغل متعلق به سیاه پوستان ، لاتین ، آسیایی و هندی و مشاغل تحت مدیریت زنان خواهد بود كه سرانجام دسترسی مساوی به منابع خواهند داشت. برای بهبود آنها لازم است. ” من فکر می کنم که لازم است متن اصلی را به ارمغان بیاورد ، که حتی به نظر قوی تر می رسد: “اولویت ما مشاغل کوچک متعلق به سیاه پوستان ، لاتین ها و هندی ها متعلق به زنان خواهد بود.”

و خدا را شکر که توییتر ترامپ بسیار بد را محکوم می کند در حالی که رئیس جمهور آینده آینده درخشان جامعه ای را تقسیم می کند که بر اساس اختلافات نژادی تقسیم شده است. سورنینی هیجان زده خواهد شد. من فقط به چند مورد اشاره می کنم: این ویدئو توسط تیم انتقال ریاست جمهوری بایدن در توییتر ارائه شده است و در پست آنها این عبارت به عنوان برجسته شده است که انگار در کل سخنرانی است.

حتی امروز ، در این ترامپ و آمریکایی نژاد پرست سیستماتیک ، “آسیایی ها” ، درآمد آمریکایی های آسیایی تبار به طور متوسط ​​بیشتر از سفیدپوستان است. بنابراین من فکر می کنم که این برای دولت بایدن بسیار عالی است اولویت کمک بر اساس درجه سختی یک تجارت واقع نخواهد شد ، اما بر رنگ پوست صاحبش با امکان ضمنی بهره مندی ثروتمندان ، اما از نظر قومی درست ، به هزینه فقرا اما از رنگ و جنسیت اشتباه ، مرد سفیدپوست معمولی.

گفته خواهد شد که این صرفاً یک “اقدام تأییدی” است ، تحریفی که برای جبران تبعیض اقلیت های قومی از سایر افراد جامعه ضروری است. اما تردیدی نیست که آنچه ممکن است در دهه 1970 واقعیت داشته باشد اکنون بیشتر بهانه شده است. که چیزی که با بهترین نیت متولد می شود ، دهه به دهه ، یک کلاهبردار انتخاباتی می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *