[ad_1]


می خواست برود کاخ سفید با سبک به جز نگاه تشییع جنازه. لباسی که ملانیا ترامپ او روزی را انتخاب کرد که شوهرش دونالد به او خیانت کرد جو بایدن واقعاً گیج کننده بود و بیشتر از همه تصادفی نبود.

ترامپ ، تحول ملانیا: از کاخ سفید به فلوریدا نارنجی. و دوباره لبخند را پیدا کن


اگر برای ناظران کم توجه ممکن بود لباس هوشیار و تقریباً کم جلوه به نظر برسد ، ملنیا سیاه پوش بود “در سوگ ،” کسی اظهار نظر کرد ، دقیق ترین ها بلافاصله متوجه کیف دستی باورنکردنی بانوی اول سابق در ایالات متحده آمریکا می شوند: هرمس بیرکین در پوست تمساح سیاه ، با ارزش تخمینی بیش از 70،000 دلار. این کیف یکی از منحصر به فردترین کیف های کیف در جهان است: لیست انتظار برای آن تقریباً 5 سال است. “Petite veste noire” توسط شانل ، ژاکت کلاه سیاه توئید ، که حدود 5000 یورو قیمت دارد ، با یک لباس سیاه هماهنگ. سرانجام ، یک خط گردن تمساح سیاه از کریستین لوبوتین روی پاشنه های گیجی حدود 800 دلار.

پیام

سپس به جز عزاداری. در پشت هوشیاری آشکار ملانیا ، یک پیام واضح و تمام خوشحالی او از پایان ریاست جمهوری نهفته است ، که شایعه شده بود کابوسی واقعی برای اوست. و این را می توان از سرنخ های دیگر نیز مشاهده کرد:برای اولین بار ، وقتی دونالد تامپ سعی کرد آن را لرزاند ، ملانیا دست خود را عقب نکشید. وقتی زن و شوهر از صحنه بیرون رفتند و سلام و احوالپرسی کردند ، ترامپ دست ملانیا را محکم گرفت. نه تنها این ، بانوی اول سابق حتی چند لبخند به عکاسان هدیه داد که تاکنون چنین اتفاقی نیفتاده و نشان دهنده خوشحالی مخفیانه خود برای ترک صحنه است.

دونالد ترامپ تبریک می گوید ، اما به حزب جدید اشاره می کند (و جمهوری خواهان می لرزند). کارت ایوانکا

بانوی اول که بیشتر مورد علاقه شوهرش بود و چهره خوب خانواده ترامپ را در نظر داشت ، با رتبه تأیید در سقوط آزاد از کاخ سفید خداحافظی کرد. کسانی که اغلب او را امیدوار می کردند که برای ریاست جمهوری نامزد شود ناامید شدند اگر در ابتدا بسیاری از آنها به “ملانیا آزاد” اشاره می کردند ، اکنون اکثر آمریکایی ها پشت کرده و آنها را متهم کرده اند که نمی توانند خود را تحمیل کنند ، به عنوان مثال با انجام “بهترین باشید” در برابر آزار و اذیت و آنلاین – علیه شوهرش ، که توسط بسیاری “رئیس قلدر” قلمداد می شود. ملانیا علی رغم کار قبلی مدلینگ ، همیشه تنها و تقریبا خجالتی در مقابل دوربین ها بیشتر به ظاهر خود توجه داشت تا عمل خود از بانوی اول. از بلوز صورتی “کمان بچه گربه” به عنوان بخشی از رسوایی ای که شوهرش را در مورد اظهار نظرها در اکسس هالیوود گرفت تا معروف “من اهمیتی نمی دهم ، نمی دهی؟” برای دیدار کودکان مهاجر جدا شده از خانواده در مرز مکزیک پوشیده شده است.

بانوی اول اکراه

این یک ماجراجویی با چند نور و سایه زیاد بود و به نظر می رسید ملانیا خیالش راحت است که می تواند از کانون توجهات فرار کند و به زندگی خود دور از سیاست ، به قلعه طلایی Mar-a-Lago خود برگردد. اکنون وراثت کاخ سفید جیل بایدن ، معلم آمریکا است که به طور کامل توسط ملانیا تصاحب شده است. زنی که قبلاً قصد خود را برای کنار گذاشتن علاقه خود به تدریس و ادامه حضور در کلاسهای دانش آموزان خود اعلام کرده است. و برای آن ظاهری با ظرافت و نمای کم است زیرا شما مجبور نیستید نمایش را از محتوا بدزدید.

آخرین به روزرسانی: 11:57


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *