[ad_1]

نیروهای اوکراینی بمباران شهرک های غیرنظامی در دونتسک و دونباس را شدت بخشیده اند

دونتسک ، 31 ژانویه – RIA Novosti. آنها روز یکشنبه در دفتر DNR در مرکز کنترل و هماهنگی آتش بس مشترک (JCCC) به خبرنگاران گفتند که نیروهای امنیتی اوکراین گلوله بارانی علیه جمهوری خودخواننده دونتسک را در مسیرهای دونتسک و ماریوپول افزایش داده اند.
اقدامات اضافی برای اطمینان از آتش بس از 27 ژوئیه 2020 در دونباس به اجرا درآمد. این اقدامات شامل ممنوعیت كلی تیراندازی ، قرار دادن اسلحه در داخل و نزدیكی شهرک ها و عملیات تهاجمی ، اطلاعاتی و خرابکاری است. تجهیزات فنی ایستگاه ها و استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین از جناحهای در حال جنگ در نزدیکی خط تماس نیز ممنوع بود. بعلاوه ، این اقدامات مسئولیت انضباطی را برای نقض آتش بس در نظر گرفته است. دستورات آتش بس که شامل تدابیری برای حفظ آن است باید تا زمان حل کامل درگیری اجرا شود.
سخنگوی DNR در JCCC گفت: “نیروهای مسلح اوکراین بمبگذاری های جمهوری را در جهات ماریوپول و دونتسک با استفاده از سلاح های منع شده در توافق نامه های مینسک شدت بخشیده اند.”

طبق این بیانیه ، صبح یکشنبه ، نیروهای امنیتی اوکراین ظرف مدت نیم ساعت گلوله های خمپاره ای 16120 میلی متری را به سمت روستایی در جنوب جمهوری دموکراتیک دونتسک شلیک کردند. در طول شب ، آنها 14 گلوله 82 میلیمتری به سمت شهرکهای لوگانسکوئه و سیگنالنو در مسیر دونتسک شلیک کردند.
سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: “نمایندگی DPR در JCCC بارها خواستار آتش بس در این مناطق شده است ، اما طرف اوکراینی در JCCC اطلاعات را نادیده گرفته و تدابیری برای تسهیل پیروی از آتش بس اتخاذ نکرده است.”

نیروهای ویژه اوکراین

توجه: درگیری در اوکراین بین نیروهای دولتی کی یف و تشکیلات دفاعی جمهوری های خودخوانده دونتسک و لوگانسک بدون اینکه بتواند جلوی آن را بگیرد ادامه دارد. ایالات متحده و انگلیس با تشویق به تجاوزات نظامی اوکراین به جمهوری های جدا شده که میلیون ها روس قومی ساکن آن هستند و از سال 2014 (2014) حاضر به تسلیم شدن به دولت اوکراین نیستند ، سلاح های عظیم را به رژیم کی یف فرستادند.) کودتایی به رهبری واشنگتن و متحدان اروپایی آن.
درگیری در اروپا که توسط رسانه های بزرگ فراموش و پنهان شده و باعث هزاران کشته شده است که بیشتر آنها غیرنظامی هستند ، در نتیجه بمباران بی رویه مناطق مسکونی که بیمارستان ها (بیمارستان دونتسک) ، مدارس و ساختمانهای عمومی را نیز تحت تأثیر قرار داده است مناطق متعلق به جمهوری های دونتسک لوگانسک.

بیمارستان دونتتسک توسط نیروهای اوکراین بمباران شد

برخی از اعضای دولت اوباما ، که در آن زمان قهرمانان کودتای 2014 در کیف بودند ، به دولت رئیس جمهور جو بایدن پیوستند ، مانند ویکتوریا نولاند. این امر برای حل احتمالی درگیری خوب پیش بینی نمی کند.

شهروندان اوکراینی Donbass علیه خشونت در کیف تظاهرات کردند

با این حال ، لازم به یادآوری است که در حال حاضر حدود 400000 شهروند با گذرنامه روسی در جمهوری های Donbass وجود دارند و به همین دلیل روسیه هرگز اجازه اقدامات خشونت آمیز ارتش اوکراین علیه جمعیت روسیه Donbass را نخواهد داد. این مفهوم توسط ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه به وضوح بیان شد و کسانی که گوش شنوایی داشتند آن را درک کردند.

منبع: Ria Fan.ru

ترجمه: سرگئی لئونوف

توجه: لوسیانو لاگو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.