[ad_1]

علاوه بر ممنوعیت بازاریابی ژامبون: پس از ثبت اختراع در اینجا هرج و مرج ایجاد می شود Brexit. خروج انگلیس از اتحادیه اروپا از همه نوع مشکلات بسیاری را به وجود می آورد. در حال حاضر ، تاکنون و تا مقررات جدید ، پذیرش برنامه های تبدیل گواهینامه رانندگی انگلیس از خدمات جنبش مدنی ایتالیا امکان پذیر نیست. بیایید در مورد موضوعات بعد از 1 ژانویه 2021 صحبت کنیم. وزارت حمل و نقل ایتالیا با بخشنامه 504 از سال 2021 چنین گفته است.

هرج و مرج رانندگی پس از Brexit: حالا چه؟

در حقیقت ، س questionsالاتی در رابطه با امکان شناسایی گواهینامه های رانندگی صادر شده توسط پادشاهی متحده بریتانیا و ایرلند شمالی برای تبدیل پس از Brexit ، از وزارت امور ادارات وسایل نقلیه موتوری دریافت شده است. اگر سرانجام پادشاهی بریتانیا و ایرلند شمالی از اتحادیه اروپا خارج شود ، رویه های اداری و مالی تحت تأثیر قرار می گیرد ، این بدیهی است. با اثر مخرب بر روی رانندگان. آنها از گواهینامه ، رانندگی ، رانندگی محروم هستند. بوروکراسی ایتالیا بی گناه است ، اتحادیه اروپا کاری با آن ندارد. سردرگمی از انگلیس ناشی می شود: قبل از Brexit آماده سازی لازم بود.

برای گواهینامه های رانندگی انگلیس ، تا زمانی که توافقنامه ای دو جانبه بین ایتالیا و انگلیس حاصل نشود ، DMV فلج خواهد شد. هر نوع گواهینامه رانندگی انگلیسی دیگر نمی تواند معادل گواهینامه رانندگی ایتالیا باشد. البته ، از آنجا که نمی توانید گلابی را با سیب مقایسه کنید ، گواهینامه رانندگی غیر اتحادیه اروپا با گواهینامه رانندگی اتحادیه اروپا.

مشکلی برای ایتالیایی ها در انگلیس: تحولی مشکل ساز

همچنین برای ایتالیایی هایی که می خواهند گواهینامه رانندگی ایتالیایی خود را به انگلیسی تبدیل کنند. پاسخ؟ همکاری با وزارت امور خارجه و همکاری بین الملل. مذاکرات خاص با مقامات پادشاهی انگلستان برای بازگرداندن شناخت متقابل گواهینامه های رانندگی به منظور تبدیل بین ایتالیا و پادشاهی بریتانیا و ایرلند شمالی در حال انجام است.

بنابراین ، از اول ژانویه 2021 ، مقررات مربوط به مجوز رانندگی در خارج از اتحادیه اروپا باید در مورد این گواهینامه ها اعمال شود.

اگر همیشه می خواهید از اخبار ما مطلع شوید ، Clubalfa.it توسط سرویس جدید Google News انتخاب شده است ما را در اینجا دنبال کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.