[ad_1]

تقریباً یک سال از شاهزاده گذشته است هری است مگان مارکل تصمیم گرفته اند از خانواده سلطنتی جدا شوند ، بنابراین وقت آن رسیده است که دوک ساسکس برای اولین بار از زمان بازگشت به لندن برای دیدار با خانواده اش فکر کند Megxit. با این حال ، ظاهراً این بازیگر قصد ندارد همسر خود را حداقل به نقل از دیلی میل ، در انگلیس همراهی کند.

مگان هری را دنبال نخواهد کرد

این روزنامه انگلیسی به نقل از چندین منبع تأیید کرد که نه تنها بازگشت شاهزاده برای تابستان امسال ، بلکه اهداف روشن عروس وی نیز تأیید شده است. با این حال ، باید گفت که زن و شوهر باید برنامه های خود را با توجه به تکامل بیماری همه گیر و همچنین با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای مختلف در سفر مدیریت کنند. به گفته منابع ناشناس ، دیلی میل گفت ، در حال حاضر این طرح باید تأیید شود و بنابراین هری در خلوت به خانواده سلطنتی می رسد. با این حال ، این انتخاب به دلایل عملی و خصوصی بستگی خواهد داشت که هیچ ارتباطی با قصد آزار خانواده انگلیسی ندارد.

چون هری باید به انگلیس برگردد

دلایل بازگشت به اروپا بسیار بوده و می تواند در وقایع مهمی برای خانواده سلطنتی ردیابی شود بسته بندی رنگی، این جشن 95 سالگی تولد ملکه الیزابت است ، که در ژوئیه امسال رخ می دهد ، در حالی که در ماه ژوئن 100 سال شاهزاده فیلیپ. همچنین انتظار می رود شاهزاده هری در انگلیس از مجسمه ای رونمایی کند که شاهزاده ویلیام به یاد مادرش لیدی دیانا در کاخ کنزینگتون سفارش داد. وقایع مهمی که به حضور دوک ساسکس احتیاج دارد ، اگرچه تصمیم خود را برای فاصله گرفتن از خانواده سلطنتی ابراز داشته است ، اما نمی توان از چنین مراسم مهمی کنار رفت و خواسته یا ناخواسته بخشی از زندگی اوست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.