[ad_1]

مگان مارکل و شاهزاده هری آنها حدود یک سال به طور دائمی به ایالات متحده مهاجرت کردند ، و با وجود جنجال پس از “طلاق” با خانواده های سلطنتی ، آنها نمی توانند خوشحال تر از انتخاب انجام شده باشند. آنها آزادی و استقلال خود را اعلام كردند ، حتی اگر این به معنای خداحافظی با عناوین و امتیازات سلطنتی باشد ، اما امروز آنها هنوز كاملاً متقاعد شده اند كه نمی خواهند یك قدم به عقب بروند. با این حال ، ارتباط با ویندورس پس از این ماه های آخر یک بیماری همه گیر ، که مانع از هر نوع سفر بین قاره ای می شود ، دیر یا زود زن و شوهر مجبور به پیوستن به بقیه اعضای خانواده هستند. این رویداد ، که شامل یک دیدار مجدد است ، اکنون برنامه ریزی خواهد شد ، فقط افسوس که بازیگر سابق قبلاً اعلام کرده است که آنجا نخواهد بود.

آیا دیدار خانواده سلطنتی را از دست دادید؟

چه تعداد از مردم رویای دیدن دارند خانواده سلطنتی بیش از یک سال بعد از Megxit؟ در هفته های اخیر درباره احتمال صحبت شده است پیوستن به مناسبت Trooping the Color و صدمین سالگرد تولد پرنس فیلیپ ، اما ظاهرا طرفداران مشتاق ویندزور برای دیدن این عکس خانوادگی جذاب باید کمی بیشتر صبر کنند. دلیل؟ دوشس ساسکس مطمئناً همسر خود هری را در اولین سفر خود از زمان شیوع انگلیس همراهی نخواهد کرد. در حال حاضر ، این فقط عدم قطعیت است ، تصمیم مگان می تواند در هر زمان بسته به تحولات تغییر کند.

چون مگان مارکل نمی خواهد به انگلیس برگردد

نگرانی همه گیر در سراسر جهان همچنان ادامه دارد و به لطف تأخیر در امر واکسیناسیون ، ماههای آینده هنوز تحت تأثیر ناامنی و ترس قرار دارند. مگان این را خوب می داند ، که به “دلایل عملی و شخصی” تصمیم گرفته است که شک خود را به انگلیس رها کند. پشت این انتخاب دقیقاً قصد کنترل منحنی عفونت و محدودیت های ناشی از سفر است. کوچولو نیز باید در آمریکا با او بماند آرچیکه می تواند خشمگین شود ملکه الیزابت دومکه بیش از یک سال است که نوه بزرگ خود را ندیده است. به طور خلاصه ، بدیهی است که گردهمایی حق امتیاز همچنان باید منتظر بماند ، حتی اگر با توجه به شرایط تاریخی فعلی ، انتخاب مارکل تا حد ممکن منطقی به نظر برسد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *