[ad_1]

ایالات متحده و روسیه در حال تمدید پیمان های زرادخانه هسته ای خود برای 5 سال دیگر هستند

ایالات متحده و روسیه پیمان خلع سلاح هسته ای را از امروز رسماً برای پنج سال دیگر تمدید کرد شروع تازه. وزیر امور خارجه ایالات متحده ، آنتونی بلینکن ، وی این امر را همزمان با وزارت امور خارجه مسکو در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد. بلینکن در بیانیه ای گفت: “رئیس جمهور بایدن متعهد شد تا با بازیابی رهبری ایالات متحده در کنترل تسلیحات و منع گسترش سلاح های هسته ای ، ایمنی مردم آمریکا را در برابر تهدیدات هسته ای تضمین کند.” وزیر امور خارجه افزود: “امروز ایالات متحده با تمدید توافق نامه شروع مجدد با فدراسیون روسیه به مدت 5 سال دیگر اولین قدم را برداشت.”

چشمک زن: “شروع کنید این تازه آغاز تلاش های خلع سلاح با مسکو است. تعهد به چین “

تمدید قرارداد پنج ساله شروع کنید، توافق شده با روسیه ، “فقط آغاز” تلاش های دولت بایدن برای بحث در مورد “تمام سلاح های هسته ای” با مسکو است. وزیر امور خارجه گفت: واشنگتن همچنین قصد دارد مذاکرات کنترل تسلیحات را برای کاهش خطرات ناشی از زرادخانه “مدرن و در حال رشد” چین آغاز کند. آنتونی بلینکن، مشخص می کند که این تلاش ها “با هماهنگی نزدیک با متحدان و شرکا” انجام خواهد شد.

بنابراین ایالات متحده متعهد به پیشبرد منافع خود است ، مانند مورد تمدید 5 ساله پیمان خلع سلاح استراتژیک ، و در عین حال “آنها به خوبی از چالشی که روسیه برای ایالات متحده و جهان. “با پیشبرد منافع ایالات متحده ، ما همچنین تلاش می کنیم تا روسیه را در قبال اقدامات درگیری و نقض حقوق بشر ، با هماهنگی نزدیک با متحدان و شرکای خود مسئول بدانیم.”

“در زمان تنش ، داشتن محدودیت های قابل تأیید در مورد سلاح های هسته ای بین قاره ای بسیار مهم است. تمدید پیمان شروع ، ایالات متحده ، متحدان و شرکای ایالات متحده و جهان را ایمن تر می کند.”

“ما از پنج سال تضمین شده توسط Start شروع خواهیم کرد تا همراه با روس ها ، با مشورت با کنگره و متحدان و شرکای مذاکرات کنترل تسلیحات که در مورد همه سلاح های هسته ای بحث می شود ، ادامه دهیم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *