هلند ، درگیری ها و تنش ها علیه ممنوعیت رفت و آمد کوید: 400 دستگیری ، پلیس از هیدرانت آتش استفاده می کندچهار روز تنش در هلند پس از وضع مقررات منع رفت و آمد برای مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا. دست کم 131 نفر در چهارمین شب تظاهرات دستگیر شدند. پلیس مجبور شد از رفتارهای سخت برای برخورد با تظاهرات کنندگان در خیابان ها و برای جلوگیری از ناآرامی ها حتی در برخی از مواقع شلیک آتش سوزی استفاده کند. همانطور که در ویدئویی که در وب در حال چرخش است و ما منتشر می کنیم ، دختری از ناحیه سر به شدت زخمی شده است.

کوید ، اعتراضات به ممنوعیت رفت و آمد در هلند: تصاویر تکان دهنده ای از زنی که توسط هیدرانت آتش نشانی برخورد کرد و از ناحیه سر آسیب دید

با این حال ، طبق گزارش پلیس ، شب چهارم کمی آرامتر از سه شب دیگر بود. در بیانیه ای ، محققان توضیح دادند ، “که شورش ها در شهرهای کمتری نسبت به روزهای گذشته رخ داده است.”

شدیدترین درگیری معترضان و پلیس با تجهیزات ضد شورش در روتردام رخ داد ، جایی که 81 نفر دستگیر شدند. به گفته پلیس ، رایج ترین شناسایی در میان دستگیر شدگان مربوط به جوانان زیر 25 سال بود. 18 نفر دیگر شناسایی و به جرایم مختلف آنلاین از جمله شورش و تحریک به آزار و اذیت اینترنتی متهم شده اند. شب گذشته در آمستردام و لاهه که نشانه هایی از بدترین درگیری های چند دهه اخیر این کشور در آن دیده می شود ، هیچ ناآرامی جدی گزارش نشده است. در آمستردام ، جمعیت زیادی از جوانان جمع شده بودند و آتش بازی روشن کردند ، اما بدون آسیب رساندن. 131 دستگیری شب گذشته منجر به دستگیری 400 نفر در میان شورشیان بر ضد منع رفت و آمد شد ، این اولین نفر در هلند از زمان جنگ جهانی دوم است. اقدامی که دولت در آن ساعات تأیید کرد. «شما از افرادی که ویترین مغازه ها را می شکنند دست نمی کشید. وپکه هوکسترا ، وزیر دارایی ، گفت: کسانی که این کارها را انجام می دهند ، کف پا هستند.

وبسایت http://orange90.ir
نوشته ایجاد شد 1743

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا