[ad_1]

7 ژانویه 2021 – واشنگتن. کنگره امروز اعلام شد جو بایدن رئیس جمهور جدید ایالات متحده وقف در پایان جلسه با اتاقهایی برای هم برگزار شد آرای دانشکده انتخاباتی را تأیید می کند، با دموی بلیط با 306 رأی در برابر 232 رأی جمهوریخواه پیروز شد. بایدن هرگز در انتخابات شکست نخورده است برای یک موقعیت نهادی. وی در سی سالگی ، در سال 1972 ، با حداقل سن لازم ، به سنای سناتور ایالات متحده انتخاب شد و ششمین سناتور جوان تاریخ این کشور شد و کرسی تاریخی اشغال شده توسط جمهوری خواهان را بدست آورد. وی دوباره انتخاب شد شش بار متوالی هنگامی که وی در سال 2009 از سمت خود خارج شد ، جوانترین سناتور هفت دوره متوالی بود. وی سپس دو بار برای معاون ریاست جمهوری ، در سال های 2008 و 2012 و برای ریاست جمهوری در سال 2020 نامزد شد – و هر سه بار برنده شد. در اطراف مرد خود حکایت های کنجکاو زیادی وجود دارد، در میان بسیاری از کسانی که او را به پادشاه پادشاهی متحده متصل می کنند جورج ششمکه در 6 فوریه 1952 درگذشت. این …

مقاله را نیز بخوانید -> حمله به کنگره ، درخواست برکناری ترامپ: به بیست و پنجمین اصلاحیه استناد می کند

جو بایدن

جو بایدن که اوست ، حکایتی خاص از گذشته پدیدار می شود: همان بیماری جورج ششم

همانطور که توسط پیام”، که مقاله ای طولانی را به زندگی عمومی و خصوصی اختصاص داد جو بایدن چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده لکنت زبان دارد. سیاستمدار در تمام دوران کودکی و بیست سالگی لکنت زبان داشت. برای آن حکایتی خاص: 5 سپتامبر 1994 دانشجوی آمریکایی به نام براندون بروکس در یک جلسه عمومی با بایدن در دلاور شرکت کرد. دستش را بالا برد ، زمین را گرفت ، س hisال خود را پرسید ، لکنت زیادی کرد. در پایان جلسه ، بایدن به دنبال او رفت و او را به کناری برد. او با لحنی پدرانه به او گفت که در دوران کودکی نیز لکنت زبان دارد ، اما هرگز اجازه نداد که این مشکل در برنامه ها و آرزوهایش تداخل ایجاد کند. به همین دلیل او همیشه به دنبال فرصت هایی برای سخنرانی در جمع بود تا خودش را مجبور کند برای غلبه بر آشفتگی و دشواری آن. هفته بعد ، براندون بروکس دریافت کرد نامه از بایدن، روز بعد از جلسه آنها نوشته شده است.

جو بایدن

جو بایدن و نامه ای به برند بروکس: “با همه با احترام رفتار کنید و احترام خواهید گذاشت.”

در نامه مناقصه منتشر شده در “نامه هایی با یادداشت”، بایدن نوشت: براندن عزیز ، دیروز دیدار شما خوشحال شدم. شما یک فرد خوب و باهوش هستید ، اگر به کار خود ادامه دهید آینده خوبی دارید. آنچه در مورد لکنت به شما گفتم را در خاطر داشته باشید. شما می توانید او را کتک بزنید همانطور که من او را کتک زدم. وقتی این کار را انجام دهید ، فرد قوی تری خواهید بود: برنده خواهید شد. نکته دیگر: هر وقت بخاطر مشکل شخصی وسوسه شدید مسخره کنید ، به یاد داشته باشید وقتی او شما را مسخره می کند چه حسی دارید با همه با احترام رفتار کنید و احترام خواهید داشت. دوست شما جو بایدن. و براندن جوان از این توصیه پیروی کرد: او برای موقعیت نماینده دانشجویی درخواست کرد ، هر ساله در دبیرستان و دانشگاه انتخاب و انتخاب می شد. او از هر فرصت ممکن برای صحبت در جمع استفاده می کند. و امروز ، همانطور که توضیح می دهد پیام”، برند بروکس این کار را می کند وکیل میسوری.

جو بایدن

مشکلات جورج ششم در مرکز سخنرانی پادشاه

جو بایدن چگونه جورج ششم انگلیس، که فیلم مربوط به سال 2010 به آن اختصاص دارد “سخنرانی پادشاه” ، به کارگردانی تام هوپر ، با بازی کالین فرث ، جفری راش ، هلنا بونهام کارتر و گای پیرس. این فیلم برنده جایزه می چرخد به مشکلات لکنت زبان حاکم و اتصال با گفتار درمانگر لیونل لاگکه با او معالجه می کند. این سخنرانی سخنرانی است که جورج ششم با اعلام ملت برای اعلام جنگ علیه آلمان. مشکلی در لکنت زبان ، که به مرور توسط این دو سیاستمدار برطرف شد.

سازمان بهداشت جهانی لکنت را به عنوان یک اختلال رشد خاص طبقه بندی می کند: “یک اختلال در ریتم کلمه که در آن بیمار دقیقاً می داند چه چیزی دوست دارد بگوید. اما در عین حال ، به دلیل دستگیری ، تکرار و یا طولانی شدن صدایی که غیرارادی است ، نمی تواند آن را بگوید. مقاله را نیز بخوانید -> جو بایدن ، رئیس جمهور جدید ایالات متحده ، رسماً: پیروزی وی گواهی شده است


نمایش پست ها:
105[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *