[ad_1]

مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید ایالات متحده آمریكا ، جو بایدن ، در 21 ژانویه 2021 برگزار شد و اولین نشانه های تغییر نیز قبلاً اعلام شده است. از تعلیق ساخت و ساز در دیوار مرزی مکزیک و ایالات متحده تا وسایل کاخ سفید. همه روسای جمهور آمریکا در ابتدای دوره دکوراسیون استودیوی خود را تغییر می دهند و جو بایدن قبلاً سلیقه خود را به مردم نشان داده است. فرش جدید ، پرتره های بیشتر بر روی دیوارها و دیگر ضربان کک رژیم ترامپ ، تنها برخی از تغییرات انجام شده توسط رئیس جمهور جدید آمریکا در دفتر بیضی کاخ سفید است.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده از دفتر بیضی شکل ، به دنبال تغییراتی که جو بایدن درخواست کرده است ، دفتر نمادین ریاست جمهوری کاخ سفید را به شکلی متفاوت از آنچه دونالد ترامپ عادت کرده بود نشان می دهد. بارزترین اولین مداخله انتخاب بایدن برای فرش آبی تیره بود ، در حالی که مهر ریاست جمهوری در مرکز بود ، که آخرین بار توسط رئیس جمهور بیل کلینتون استفاده شد. بعداً با یک فرش روشن توسط ترامپ جایگزین شد. رئیس جمهور جدید آمریکا همچنین از پارچه طلای تیره مورد نظر کلینتون استفاده کرد. بایدن میز Resolute را نیز حفظ کرد که به این دلیل نامگذاری شد زیرا با بلوط از کشتی اکتشافی قطب شمال انگلیس HMS Resolute ساخته شده است و به جای صندلی میز تحریر قهوه ای مایل به قرمز یک صندلی چرمی لحافی قهوه ای تیره انتخاب کرد.

جو بایدن دکمه ای را که ترامپ برای سفارش کوکتل های رژیمی بسیاری از میز Oval Office استفاده می کرد ، برداشته است. به نظر می رسد رئیس جمهور قدیمی ایالات متحده بیش از دوازده بار در روز مصرف می کند. ترامپ برای اولین بار در مصاحبه های خود با آسوشیتدپرس و فایننشال تایمز یک دکمه معروف را نشان داد و به خبرنگاران نشان داد که با فشار دادن یک دکمه قرمز ، یک لیوان نوشابه به یک ساقی کاخ سفید می رساند. بیضی این دکمه در واقع اختراع ترامپ نیست و فقط برای سفارش نوشیدنی های گازدار استفاده نشده است: باراک اوباما ، رئیس جمهور نیز از آن در یک میز در وعده ناهار با نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، استفاده می کند. بر اساس تغییراتی که جو بایدن درخواست کرده است ، دکمه نمادین Diet Coke از دفتر بیضی شکل خارج شده است.

کاخ سفید دارای مجموعه بزرگی از مبلمان ، نقاشی ها و سایر مصنوعات است که در تمام دوره های قبلی ریاست جمهوری استفاده شده است. برای تزئینات جدید کاخ سفید ، با هر دوره ریاست جمهوری جدید ، روسای جمهور می توانند مواردی را از اسمیتسونیان و موزه های دیگر بگیرند. جو بایدن ترجیح داد پرتره رئیس جمهور اندرو جکسون را با پرتره رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت جایگزین کند و ترجیح داد تا در دفتر بیضی شکل پرتره برخی از مهمترین چهره های مترقی و فعال تاریخ مانند رابرت اف کندی ، مارتین را به نمایش بگذارد. لوتر کینگ جونیور ، روزا پارک ، النور روزولت و رهبر حقوق مدنی و سزار چاوز. همچنین شامل پرتره هایی از بنجامین فرانکلین ، رئیس جمهور توماس جفرسون و وزیر خزانه داری الکساندر همیلتون بود. رئیس جمهور جدید ایالات متحده همچنین تعداد پرچم های نظامی را که ترامپ برای تزئین دفتر استفاده می کند تنها با دو پرچم پشت میز خود جایگزین کرد: پرچم آمریکا و مهر ریاست جمهوری.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *