[ad_1]

پسری با شلیک در شیکاگو ، دیوانه وار به خیابان های شهر آمریکا برخورد کرد. هزینه بسیار جدی است.

تیراندازی در شیکاگو
در آمریکا تیراندازی در شیکاگو با چندین قربانی عکس از وب

دیروز یکی در طول روز بود تیراندازی در شیکاگو، با مردی که به خیابانهای یک شهر آمریکا هجوم می آورد. یک مرد 32 ساله کاملا مسلح ، شروع به شلیک وحشیانه به سمت هرکسی که از محدوده و بدون دلیل شود ، کرد. این جنون منجر به کشته شدن سه نفر و همچنین چندین زخمی شد و کابوس تنها پس از کشته شدن پلیس همان عامل تیراندازی در شیکاگو به پایان رسید.

همچنین بخوانید -> مادر و پسر مرده ، کشف دراماتیک در خانه: “روزها غایب است”

با این حال ، از روز شنبه خشونت هایی رخ داده بود و مقامات محلی از قتل یک پیرمرد 30 ساله در دانشگاه شیکاگو خبر دادند. هنگام مقابله با ماشین ، از ناحیه سر قربانی مورد اصابت گلوله قرار گرفت. قاتل 32 ساله شناخته شد جیسون نایتینگل و یکی از قربانیان او نیز یک محافظ 46 ساله است. او به برخی از ساختمان ها نفوذ کرد و شروع به تیراندازی شدید کرد و سرانجام یک جوان 20 ساله را کشت.

همچنین بخوانید -> با کاتانا کشته شد ، پایان وحشیانه یک مرد 13 ساله توسط همسالان کشته شد

با تیراندازی در شیکاگو ، قاتل توسط پلیس تیراندازی شد

در میان مجروحان ناشی از اقدامات بی پروا ، دو بزرگسال و یک نوجوان وجود دارد که هم اکنون در شرایط بسیار وخیم بستری هستند. همه چیز پس از تیراندازی بین نایتنگال و پلیس به پایان رسید. کمی قبل از آن ، قاتل موفق شد از برخورد با پلیس جلوگیری کند.

اگر می خواهید تمام اخبار انتخاب شده توسط ویراستاران ما را به صورت بلادرنگ دنبال کنید اینجا را فشار دهید

همچنین بخوانید -> پسری که در 15 سالگی کشته شد ، معشوق 19 ساله اش ترس از صحبت کردن داشت

چندی بعد ، تماس جدیدی در داخل یک پارکینگ برقرار شد و در طی آن قاتل از بین رفت. اکنون تیراندازی در چنین شرایطی در ایالات متحده دیگر به حساب نمی آید. این قانون در این قسمت ها تقریباً به هر كسی از سنین كمی اجازه می دهد كه بدون هیچ گونه كنترلی اسلحه گرم را در فروشگاه ها پیدا كند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.