[ad_1]

سو abاستفاده ها ، جنایات انجام شده ، مجازات های خودسرانه ای که مردم را مورد آزار و اذیت قرار می دهد کافی نبود. ایالات متحده با پایداری خود در تحریم اقتصادی تحمیل شده بر کوبا برای بیش از 60 سال ، در حد متوسط ​​خود اجازه نمی دهد تیم ملی فوتبال کوبا در کوپا د اورو ، برابر مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا برای مناطق مرکزی و شمالی ، شرکت کند. آمریکا در این رابطه ، ما شکایت دومنیکو لونگو ، متولد سان جورجیو ، کرمانو ، مربی را که چندین سال در کووسیانو مجوز خود را دریافت کرد ، منتشر می کنیم تأسیس شده مدرسه فوتبال برای کودکان در رگلا ، هاوانا

توسط دومنیکو لوونگو

در تاریخ 3 ژوئیه سال 2021 ، صفحه ای سیاه در مورد فوتبال جهان و تمام ورزشهای جهان نوشته شد.

ایالات متحده ویزای بازیکنان تیم ملی فوتبال کوبا را برای شرکت در مسابقات مقدماتی جام طلای فلوریدا رد کرده و باعث از دست دادن جدول شده است.

جام طلایی معادل جام آمریکا است ، با این تفاوت که مختص کشورهای آمریکای شمالی و مرکزی است.

در این قسمت ها ، این یک تورنمنت باستانی و مهم است. همچنین در این مورد ، سیاست و نیروهای قدرتمند غالب هستند ، پشتیبانی شده توسط سکوت کنکاکاف ، فدراسیون آمریکای شمالی و مرکزی که مسابقات را برگزار می کند و خود فیفا ، که حقوق ورزش را نقض می کند …

این ورزش از دست داده است …

اما آیا ورزش نباید برابری بین ورزشکاران را تضمین کند و فرصت های یکسانی را برای رقابت و رشد مهارت ها و استعداد آنها فراهم کند؟

در فوتبال فقط اهداف رونالدو و مسی یا مسابقات حقوق تلویزیونی وجود ندارد.

همچنین اشتیاق ، رویاها ، جاه طلبی ها و آرزوهای فوتبالیست های کشورهایی مانند کوبا وجود دارد ، جایی که آنها یک فوتبال عالی ندارند ، اما برای پیشرفت تلاش می کنند.

از سوی دیگر ، ایالات متحده ، به لطف سازمان ملل ، هر روز حقوق بشر را علیه دولت و مردم کوبا نقض می کند.

وی مجاز به خرید سرنگ برای واکسیناسیون جمعیت نیست ، اگرچه 5 واکسن ایجاد کرده است.

آنها به او اجازه خرید غذا نمی دهند و کوبایی ها را مجبور به گرسنگی می کنند.

او مجاز به خرید دستگاه تنفس برای مبتلایان به کوید نیست. Etcetera و غیره و غیره

برای من که طرفدار و عاشق فوتبال و ورزش هستم ، مربی هستم و برای پیشرفت و پیشرفت فوتبال در کوبا تلاش می کنم ، این به من آسیب می زند.

امیدوارم با کمک همه هواداران فوتبال و ورزش و با کمک همه کسانی که به عدالت ، همبستگی و برابری مردم اعتقاد دارند ، روزی این وضعیت بهتر شود.

از این که حرف های من را شنیدید سپاسگذارم.

به زودی می بینمت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *