[ad_1]

ما در سال 2021 هستیم: رئیس جمهور ایالات متحده انسانی بی عقل و بدون احساس تمسخر است و به دنبال راهی مانند بقیه برای خلاص شدن از شر دشمنان خود است. هیچ حس حیا ، اخلاقی وجود ندارد. به نظر می رسد تواریخی از آخرین روزهای دولت ترامپ باشد ، در عوض خلاصه ای از داستان واترگیت 2021 است ، عنوانی پیشگویی مانند هیچ عنوان دیگر ، که در سال 1977 توسط نویسنده پرکار آمریکایی ران گولارت نوشته شد و سال بعد در یک مقاله علمی در ایتالیا منتشر شد. سریال فوق العاده Urania dell’Arnoldo Mondadori Editore.

در واقع ، داستان علمی تخیلی ، زیرا این طرح نه تنها در مورد رئیس جمهور ناخوشایند و متخلف آمریکایی است که در هزاره جدید تنظیم شده است (که به موقع انجام شده است) ، بلکه 150 صفحه آن حکایت یک داستان طنز را دارد که توسط سفر در زمان و جنگ سیاسی ساخته شده است.

عنوان اصلی “توطئه Panchronicon” است ، که به توطئه موقت اشاره دارد که هسته اصلی توطئه را تشکیل می دهد که در آن رئیس جمهور آمریکا (در این مورد یک بیز ویسپر خاص) تصمیم می گیرد با ارسال آنها به گذشته با ماشین مخصوص ، از شر مخالفان سیاسی خود خلاص شود. شستشوی دقیق مغز برای جذب هویت های جدید در همه اینها هم برای یک انسان نامرئی (او قهرمان مثبت است) و هم برای بیگانگان به شکل مارمولک (به خوشحالی نظریه پردازان توطئه امروز) جا وجود دارد.

این یک شاهکار نیست ، به خاطر داشته باشید. کتاب کوچک از تاریخ گذشته است ، طنز آن شامل قسمت هایی است که در حال حاضر قابل قبول نیستند ، اما مهم نیست. نکته قابل توجه این است که بیش از هر چیز دیگری غنای عنوان ایتالیایی است.

امروز نمی توان به قاشق واشنگتن پست ، که ضبط مکالمه تلفنی رئیس جمهور آمریکا با فشار براد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه ، از او خواست “آرا necessary لازم برای لغو انتخابات را” پیدا کند ، فکر نکنید. نتیجه انتخابات ریاست جمهوری. وی افزود: “گفتن اینکه شما دوباره محاسبه کرده اید مشکلی ندارد”

اگر کسی هنوز شک داشت ، ترامپ به نقطه پایان خود رسیده است. هر دو ، زیرا این درخواست ، کاملاً غیرقانونی ، حتی غیر منطقی است (رد کردن گرجستان برای بازگشت به کاخ سفید کافی نیست). اما از آنجا که رسوایی ، تقریباً یک واترگیت جدید ، می تواند برای همیشه نامزدی جدید را بسته کند. همین ، اگر برعکس ، او درهای زندان را به رویش باز نکرد.

بر خلاف کتاب ، در اینجا هیچ شخصیتی با ویژگی نامرئی وجود ندارد. اما شخصیت های نامرئی بسیاری وجود دارد ، اگر می خواهید همه رأی دهندگان را به این شکل ، با یک رشته شعار ، تعریف کنید و کسانی که تحت تأثیر تمایل به عادی و نجابت تصمیم گرفتند در ماه نوامبر تصمیم بگیرند که علیه ترامپ رأی دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *