[ad_1]

انتخابات آمریكا ، بایدن در جورجیا با هم قدم شد: دم وارنوك پیروز شد ، اسوف به جلو.  ترامپ کلاهبرداری را محکوم می کند

این مقام گم شده است ، اما تنها در صورت دموکراتیک بودن جان اوسوف ادعای پیروزی در رای گیری دوم صحیح است گرجستان برای سنا، سپس بایدن او می تواند “دو برابر” را جشن بگیرد و به دو سناتور دیگر در کنگره اعتماد کند و بدین ترتیب اکثریت مجلس سنا را به دست آورد. از پیروزی نامزد دیگر ، رافائل وارنوک، بدون شک: استیسی آبرامز ، رهبر در گرجستان، کشیش را به عنوان سناتور جدید جشن می گیرد. وی در توئیتی نوشت: “به سناتور بعدی ما در آمریکا تبریک می گوییم.” و خود وارنوک دلیل این پیروزی است. ترامپ کلاهبرداری را محکوم می کند.

جان اوسوف از حزب دموکرات نیز زمانی ادعای پیروزی کرد که با 98 درصد آرا از حزب جمهوریخواه دیوید پردو پیش بود. با این حال ، با این نتیجه دوم ، رسانه های آمریکایی هنوز تعادل ندارند.

تاکنون CNN تنها موفقیت Warnock را که کلی لوفنر را برکنار کرده است ، تصدیق کرده است. اگرچه هنوز برخی از بولتن ها برای مرور وجود دارد ، اما مزیت وارنوک غیرقابل عبور به نظر می رسد ، باعث می شود CNN و سایر رسانه های ایالات متحده این پیروزی را به خود اختصاص دهند. وارنوک 50.5٪ از گزینه های برگزیده (2.22 میلیون رأی در ساعت) در برابر 49.5٪ از لوفلر (2.17 میلیون رأی) داشت. وارنوک کشیش پروتستانی است که کلیسای ابنزر در آتلانتا را اداره می کند ، همان کلیسای مارتین لوتر کینگ. وی اولین آفریقایی-آمریکایی است که از جورجیا به عنوان نماینده مجلس سنا انتخاب شد.

کنترل سنا

با وارنوک ، دموکرات ها 49 کرسی در سنا دارند. اگر پیروزی اوسوف تأیید شود ، آنها به 50 کرسی می رسند و حتی اگر دموکرات ها و جمهوری خواهان از نظر فنی تعداد کرسی های یکسان در سنا را داشته باشند ، حزب جو بایدن رئیس جمهور منتخب همچنان اکثریت را خواهد داشت ، زیرا در راس رئیس جمهور شناخته شده سنا خواهد بود حتی به عنوان معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کمالا هریس.

ترامپ کلاهبرداری را محکوم می کند

دونالد ترامپ ادعاهای جدیدی راجع به تقلب مطرح کرد ، بدون اینکه شواهدی اعتماد به صحت انتخابات را خدشه دار کند ، و سپس به عنوان ضربه ای دیگر برای جورجیا مطرح شد: “اتفاقاً آنها 50000 برگه رای را در اواخر شب پیدا کردند. ایالات متحده توسط افراد احمق خجالت می کشد. روند انتخابات ما از کشورهای جهان سوم بدتر است! »، او توییت می کند.

اولین سخنرانی وارنوک

واعظ ، وارث منبر لوتر کینگ در آتلانتا گفت: “جورجیا ، من به اعتمادی که به من قائل هستید احترام می گذارم ، به سنا می روم تا برای همه گرجی ها کار کنم.” . وارنوک می خواست به یاد بیاورد مادرش ، كه در تابستان برای جمع آوری تنباكو و پنبه بزرگ شده بود ، می توانست به او رأی دهد: “دستان 82 ساله ای كه با آنها پنبه را برای دیگران جمع می كرد ، به صندوق های رای رفتند و پسرشان را انتخاب كردند بزرگترین سناتور آمریکایی “، گفت:” بزرگوار ، از حداقل 12 کودک.

اوسوف کیست

اوسوف ، روزنامه نگار 33 ساله تحقیق ، ستاره در حال ظهور حزب محسوب می شود و در صورت تأیید پیروزی وی ، وی پس از قهرمانی بایدن ، جوانترین سناتور از سال 1973 خواهد بود.

دو سناتور جمهوری خواه درحال خروج کاملاً با موضع ترامپ همخوانی داشتند که این امر باعث یک کلاهبرداری دیگر شد ، در حالی که امروز وی تلاش خواهد کرد آرا the حوزه انتخابیه را در آخرین مناسبت مفید ، زمانی که کنگره در جلسه علنی برای تأیید پیروزی بایدن ، لغو کند ، لغو کند. در آب و هوای محاصره شده. در خارج از کنگره ، جایی که انتظار می رود هزاران هوادار ترامپ به “تقلب” اعتراض کنند (او خودش در Ellipse ، پارک بزرگ جنوب کاخ سفید به آنها سخنرانی خواهد کرد). و در داخل کاپیتول هیل ، جایی که دوازده سناتور و دهها جمهوری خواه بی نتیجه برای تلاش نهایی تلاش می کنند ، و آرا the حوزه های انتخاباتی را در رقابت ترین ایالت به چالش می کشند. دشوارترین نقش مایک پنس خواهد بود که به ریاست جلسه دعوت شده و پیروزی بایدن را اعلام می کند. به گفته CNN ، ترامپ وی را تهدید کرد که اگر نتیجه را معکوس نکند ، عواقب سیاسی “مضر” خواهد داشت ، اما معاون رئیس جمهور به او گفت که اعتقاد ندارد او توانایی چنین کاری را دارد.

پنس “هشدار داد”

گفته می شود که دونالد ترامپ به مایک پنس هشدار داده است که اگر امروز که ریاست جلسه عمومی کنگره را بر عهده دارد ، مانع از صدور گواهینامه پیروزی جو بایدن شود ، از نظر سیاسی “مضر” خواهد بود. سی.ان.ان با استناد به منابع نا مشخص این گزارش را منتشر کرد.

آخرین به روزرسانی: 18:38


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.