[ad_1]

واشنگتن پست افشاگری های جدیدی در مورد حمله به کپیتول هیل منتشر کرد. یک مقاله آندی توضیح می دهد که فیس بوک نقش برجسته ای در این ماجرا داشته است.

در حقیقت ، تحقیق در مورد پست های منتشر شده در این سیستم عامل نشان داد که طی روزهای منتهی به جنایت در Fb و Instagram ، هر دو توسط زاکربرگ ، پست های بی شماری منتشر شده است که خواستار اقدام است.

Wp گزارش می دهد که در حالی که شریل سندبرگ ، مدیر عامل شرکت Fb ، اعتراضات را رد کرده است ، این ناهنجاری متاسفانه توسط لیز بورژوا ، سخنگوی خود شرکت ، به رسمیت شناخته شده است.

وی در مقاله ، به انتشارات متعددی دعوت می کند که مردم را به اعتراض در تپه کاپیتول دعوت می کند. پست هایی با هشتگ #StopTheSalal، #FightForTrump ”و موارد دیگر مورد استفاده طرفداران ترامپ ، که مدتهاست نیز توسط این پلتفرم ممنوع شده است.

ظاهراً ، علیرغم اضافه شدن سایر سانسورگران و متفاوت ، علیه گروههای راستگرای که افراطی تلقی می شوند ، سانسور برای این پرونده برداشته شد.

روزنامه آمریکایی توضیح می دهد که البته بسیاری از این نشریات مربوط به جمهوریخواهان بوده است. از طرف دیگر ، این تظاهرات علنی شد و تا خلاف آن ثابت شود ، توانایی نشان دادن اختلاف نظر پایه و اساس دموکراسی است. مورد دیگر حمله به نهادها است ، همانطور که اتفاق افتاد.

هنوز برخی از جزئیات زیر سوال است.

نخست حضور بنیانگذار Insurgence Us ، جنبشی چپگرا که از همرزمانش می خواست با این تظاهرات مخالفت کنند و اتفاقاً قتل یکی از طرفداران ترامپ در پایتخت را با یک فیلم مستند کرد.

ما این را در گزارش دادیم یک یادداشت دیگر، در آن نوشتیم که او پستی را که در آن ترامپ از تظاهرات دعوت کرده و خواستار یک ضد تظاهرات شده است ، در توییتر دوباره منتشر کرد ، با این جملات: “ما برای نمایش نیاز داریم. هیچ فاشیستی در دی سی – راهپیمایی علیه فاشیسم کلمه رفیق را پخش کرد! ” آیا کسی به تماس پاسخ داده است؟

ما به نظریه معترضین به اصطلاح “ضد ضد” که در راس شورش قرار دارند دسترسی نداریم ، اما این در میان تظاهرکنندگان ، به جز گردشگران اتفاقی ، مراجعه کنید به داماد نانسی پلوسی، نوعی نفوذ کننده وجود دارد کاملا واضح است. در همه تظاهرات خیابانی برگزار می شود. هیچ کدام به موقع هشدار ندادند ، چه کسی پاسخ می دهد؟

اما همچنین به نظر نگران کننده است که در میان پست های توزیع شده در Fb و Instagram ، همانطور که توسط Wp گزارش شده است ، چندین حاوی “نقشه های دقیق Capitol” وجود دارد. با این حال ، دیگران به این وقف اختصاص داده شده بودند عملیات اشغال کپیتول هیل پست ، آخرین موردی که در دسامبر گذشته در Fb شروع به گردش کرد (Nbc)

صفحه جستجوی گوگل عملیات اشغال کپیتول هیل ما تکرار صفحه دوم را پیدا کردیم (نه یک جستجوی دیوانه وار …) ، که متأسفانه باز نمی شود ، اما در خلاصه لینک آمده است: “6 ژانویه 2021 – عکس: مردم برای اعتراض جمع می شوند عملیات اشغال کپیتول هیل …

به طور خلاصه ، این حمله از پیش تعیین شده بود و شبکه های اجتماعی به منظور سرکوب ترامپ و طرفدارانش ، به عنوان یک افتخار عمومی ، به همین مناسبت در عوض همه چیز را آزاد گذاشتند.

علاوه بر این ، ما می توانیم جزئیاتی را به یاد بیاوریم که پیشنهاد خاص خود را دارد یا شاید نه ، اما قابل ذکر است. اینستاگرام رسانه اجتماعی است که در انقلاب های رنگی اخیر که توسط وزارت امور خارجه آمریکا حفظ می شود ، استفاده می شود.

به عنوان مثال ، این شبکه اجتماعی مورد استفاده گسترده معترضین در هنگ کنگ برای تظاهرات خیابانی خود قرار گرفته است ، زیرا رهگیری آن دشوار است.

برای ما عجیب به نظر می رسد که یک شبکه اجتماعی گردش پیام های طرفداران ترامپ را ببندد یا حداقل آن را محدود کند و در عوض ، در مهمترین مناسبت ، منتشر شود.

برای اولین بار ، حزب جمهوری خواه خواستار تظاهرات گسترده ای در واشنگتن دی سی شد و آن روزی بود که کنگره باید انتصاب جانشین بحث برانگیز را تصویب کند.

و به همین مناسبت ، انتشارات مجاز است – آنهایی که دارای نقشه های دقیق کاخ و مربوط به آن هستنداین عملیات تپه کاپیتول را اشغال کرد – که حتی یک بازپرس کلاس دوم را نگران می کند …

یک فعالیت غیر معمول که بیش از چشم مراقب امنیت آمریکا ، که به خوبی می داند این یک روز کلیدی برای کشوری است که بیش از روابط مستقیم با رسانه های اجتماعی دارد و آلارم به موقع از FBI.

توضیح رسمی این است که کاستی هایی وجود داشت. و فیلم ها توافق پنهانی برخی از افسران پلیس برای امنیت را نشان می داد. با این وجود سه یا چهار افسر پلیس که دروازه ها را باز می کنند برای توضیح آنچه اتفاق افتاده کافی نیستند.

ما توطئه نمی کنیم ، اما به خود اجازه می دهیم س questionsال کنیم. برخی از پاسخ ها داده شده است ، اما در روش کوچک ما به نظر ما رضایت بخش نیست.

Ps نامها و ارجاعات و مصادفات عجیب و غریب: هنگامی که آمریکا پس از ترور جورج فلوید (در اصل درست و ظاهراً مورد سو استفاده قرار گرفت) از شورش های نژادپرستی جان سالم به در برد ، شهر سیاتل کانون و نماد اعتراض شد. در اینجا ، معترضین یک منطقه خودمختار را تحت کنترل خود اعلام کردند ، یک منطقه مسکونی از شهر به نام Capitol Hill.

همانطور که می گویند این فعالیت چندین نام داشت ویکیپدیا، منطقه خودمختار Capitol Hill (CHAZ) ، Capitol Hill رایگان ، اعتراض Capitol Hill (CHOP) را سازماندهی و اعتراضات Capitol Hill را اشغال کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *