[ad_1]

کل منطقه کپیتول هیل، جایی که کنگره آمریکایی الف واشنگتن، قرار داده شد بسته شدن پس از اخطار امنیتی. طبق گزارش های اولیه ، زنگ خطر توسط آتش نزدیک کنگره ، در اردوگاهی از بی خانمان. رسانه های آمریکایی گزارش دادند که هشدارها برای این زنگ هشدار متوقف شده اند شواهد و مدارک در مراسم سوگند – دشنام رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن. خدمات مخفی رئیس امنیت ایالات متحده برای مراسم تحلیف بایدن چنین گفت هیچ تهدیدی وجود ندارد برای عموم و این زنگ خطر برگشت.

شرکت کنندگان در مراسم تمرین بودند تخلیه شده به دستور مأموران امنیتی از جبهه غربی پایتخت. مشارکت کنندگان گفتند افسران “این را فریاد زدند این یک تمرین نیست“افرادی که برای یک بار در کپیتول هیل بودند تور راهنمااز جمله یکی ارکستر نظامیهمچنین توسط ارتش در الف محل امن داخل مجموعه Capitol. سخنران آتش نشانان واشنگتن این را توضیح داد شعله های آتش است دود شدید در مجاورت Capitol Hill توسعه یافته است ، در یک اردوگاه زیر پل جایی که خدایان زندگی می کنند بی خانمان و جایی که یکی شعله ور می شود پرده ، هشدار امنیتی را فعال کنید. بر آتش نشانان آنها تأیید کردند که احضار و اسکان داده شده اند تحت کنترل پس از چند دقیقه آتش سوزی “کمترین” تعریف شد. قفل Capitol روشن بود باطل شده.

آتش سوزی توسط سازمان های اجرای قانون به این ترتیب در نظر گرفته نمی شود تهدید برای شروع به کار ، اما زنگ هشدار برای “هر بسیار محتاط“. L”تخلیه و بسته شدن آنها توسط بازیگر دستور داده شده اند رئیس پلیس کاپیتول به عنوان یک اقدام احتیاطیکارمندان را توضیح داد. لحمله به پایتخت از جانب 6 ژانویه از طرفداران دونالد ترامپ روشن شد اضطراب و نگرانی در مورد امنیت مراسم افتتاحیه در 20 ژانویه. سرویس های مخفی دارند افزایش امنیت یک هفته قبل و در حوالی کاپیتول و مرکز شهر عملا در قفل با است جاده ها مسدود شده است، بالا نرده ها نصب شده و دهها هزار عضو از گارد ملی و سایر مأموران اجرای قانون واقع در منطقه.

واقعیت بین المللی – اخبار بین المللی از پایتخت های اصلی و پرونده Mediapart

از ilfattoquotidiano.it پشتیبانی کنید: هرگز در این لحظه دوست ندارید
ما به شما احتیاج داریم.

در این هفته های همه گیر ، ما روزنامه نگاران ، اگر وظیفه خود را وظیفه شناسانه انجام دهیم ، در حال انجام یک خدمات عمومی هستیم. به همین دلیل ، هر روز در اینجا در ilfattoquotidiano.it مفتخریم که صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه می دهیم: اخبار ، اطلاعات اختصاصی ، مصاحبه با کارشناسان ، نظرسنجی ها ، فیلم ها و موارد دیگر. با این حال ، همه این کارها هزینه های اقتصادی زیادی دارد. تبلیغات ، در زمانی که اقتصاد راکد است ، درآمد محدودی را ارائه می دهد. با پیکان دسترسی همخوانی ندارد. به همین دلیل از کسانی که این سطور را می خوانند می خواهم از ما حمایت کنند. حداقل مشارکت با قیمت کاپوچینو در هفته ، که برای کار ما ضروری است ، به ما کمک کنید.
به یک کاربر پشتیبانی تبدیل شوید اینجا کلیک کنید.

با تشکر
پیتر گومز

اما اکنون ما کسانی هستیم که به شما احتیاج داریم. چون کار ما قیمت دارد. ما افتخار می کنیم که هر روز می توانیم صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه دهیم. اما تبلیغات در زمانی که اقتصاد در حال رکود است درآمد محدودی را ارائه می دهد. با رونق دسترسی به ilfattoquotidiano.it مطابقت ندارد. به همین دلیل است که از شما می خواهیم با حداقل مشارکت برابر با قیمت یک کاپوچینو در هفته از ما حمایت کنید. مبلغ کمی اما اساسی برای کار ما. به ما کمک کن
کاربر پشتیبانی شوید!

با سپاس
پیتر گومز


ilFattoquotidiano.it

اکنون پشتیبانی کنید


پرداخت های موجود

مقاله بعدی

فلسطین فراخوان انتخابات است: گزینه دیگری لازم است. اما جوانان باید خودشان آن را بسازند

بعدی
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *