[ad_1]

فایزر است نوین دو شرکت آمریکایی هستند و ایالات متحده نیاز به کارخانه های تولید از واکسن های کووید که در کشور هستند به اولویت به زایمان برای ایالات متحده. این یعنی رستوران اروپایی ها از هر دو شرکت و همچنین عرضهاروپا، آنها همچنین باید از لوازم مورد نیاز برای بقیه جهان مراقبت کنند. این استاول آمریکا در مورد واکسن ها اعمال می شود ، اما ، مجازات اتحادیه اروپا: این توضیح می دهد وزارت بهداشت آلمانی در سندی که در پاسخ به منتشر شده است کاربرد از جانب سرعت. آنجا آلمان، متن ادامه می دهد ، “بی تاب است مصاحبه را شروع کنید با جدید دولت آمریكا برای رسیدن به برخی اقتباس هابه عبارت دیگر ، دولت آنگلا مرکل می خواهد سعی کند با رئیس جمهور جدید موافقت کند ، جو بایدن، سیاست تغییر می کند ایالات متحده آمریکا در توزیع دوزها به طوری که آنها به منابع جهانی کمک کنند.

سند تهیه شده توسط وزارت جنس اسپان طولانی است 30 صفحه و به یک سری از سوالات نمایندگان مجلس سوسیال دموکرات آلمان در مورد کمپین واکسیناسیون در آلمان پاسخ می دهد. در مورد سوال شماره 3 در آن آمده است: «دوزهای اضافی را چگونه تحویل می دهید سریعتر در ایالات متحده نسبت به اتحادیه اروپا؟ پاسخ وزارت بهداشت آلمان به نقل از a فرمان اجرایی رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ، که طبق آن امکانات تولید واکسن در ایالات متحده “در ابتدا” است مهر و موم واکسن ها را برای عرضه در دسترس قرار دهد در نظر گرفته شده برای ایالات متحده استدر واقع ، در بیانیه مطبوعاتی 8 دسامبر کاخ سفید امضای ترامپ را با یک دستورالعمل اجرایی اعلام کرد “تا اطمینان حاصل شود که مردم آمریکایی هر دو در خط مقدم a مزیت – فایده – سود – منفعت واکسن Covid-19 توافق نامه بین دولت ایالات متحده و بخش خصوصی: Pfizer و Moderna هر دو در واقع دو شرکت آمریکایی هستند.

وزارت بهداشت آلمان بر چه چیزی تأکید می کند عواقب از این ماده: “این بدان معنی است که گیاهان تولید اروپا Pfizer-BioNTech و Moderna ، از جمله ، تضمین می کنندعرضه برای بقیه دنیا و همچنین برای اروپا “. در عمل ، در حالی که کارخانه های آمریکایی آنها فقط با ایالات متحده ، اروپایی ها با اتحادیه اروپا و همچنین با سایر کشورها سر و کار دارند. از این رو اراده دولت آلمان برای “آغاز” مصاحبه با دولت جدید ایالات متحده ” تغییر می کند به این سیاست برای تأکید بر اهمیت این توضیحات ارائه شده توسط برلین این اولین روزنامه آمریکایی بود از نظر سیاسی، که ، اما ، مشخص نمی کند که وجود دارد ارتباط بین آن دستور اجرایی ، امضا شده توسط ترامپ در 8 دسامبر ، و تاخیر Pfizer c تحویل واکسن به کشورهای اتحادیه اروپا.

در ابتدا ، این شرکت آمریکایی دارد تعدیل شده کاهش با گسترش نیاز به پیشرفت دارد ظرفیت تولید در اروپا. اما بعد گفت بار مالی که توافق نامه های آن با اتحادیه اروپا بر اساس است تحویل دوزها، در ویال نیست. اشاره واضحی به آنچه در 8 ژانویه اتفاق افتاد ، هنگامی که آژانس دارویی اروپا اجازه استفاده از 6 دوز واکسن برای هر ویال با Pfizer ، به جای 5 که در ابتدا برنامه ریزی شده بود. در عمل ، فایزر برای هر ویال یک دوز می دهد. بنابراین ، ایتالیا خود را با 562،770 هفتم شایع ترین در عوض دوز در هفته 470 هزار در ابتدا برنامه ریزی شده است. با این حال ، خبر خوب فقط 7 روز طول کشید ، زیرا پس از آن شرکت آمریکایی اعلام کرد “از دست دادن لوازم “.

قرارداد با Pfizer-Biontech در سطح اروپا برای همه کشورهای عضو توسط کمیسیون و محتوای آن است طبقه بندی شده. مسلم است که خرید از 200 میلیون دوز از اتحادیه اروپا ، اما در حال حاضر در 29 دسامبر رئیس جمهور اورسولا فون در لاین از خرید دیگران خبر داده بود 100 میلیون از دوز اضافی. در 8 ژانویه ، بروکسل به کشورهای عضو اتحادیه اروپا امکان خرید حداکثر 300 میلیون دوز اضافی را ارائه داد. در عین حال ، Pfizer شکست خورد افزایش دادن تولید واکسن تنها “در حال رشداثر استفاده از دوز ششم: این نیز توسط لغو شده است ناگهان تأخیر در تحویل

به نوبه خود ، Pfizer آیا این را می دانستی؟ توقف جزئی تا پایان ماه ادامه خواهد داشت، زمان دقیق افزایش دادن تولید نسخه ای که آژانس دارویی اروپا روز سه شنبه آن را تأیید کرد و ادعا کرد که اساس آن سو mis تفاهم برای Pfizer مشکل است “برای تهیه مواد اولیه“در مقایسه با اندازه سفارشات دریافت شده از ایالات در سراسر جهان. تصور کنید که مصادف است همانطور که توسط وزارت بهداشت آلمان در سندی منتشر شده در روز سه شنبه (19 ژانویه) برجسته شده است.

با توجه بهایتالیا، کمیسر دومنیکو آرکوری اعلام کرد کاهش به 165 هزار دوز از Pfizer برای این هفته و یک کاهش اضافی برای بعدی. و دولت در حال فعال کردن نوار دولت است پرونده های دادگاه علیه شرکت داروسازی. با این حال ، مشکل تأخیرها نگران کننده است همه کشورهای اروپایی، تا آنجا که پرجمعیت ترین سرزمین آلمان ، نوردراین-وستفالن، حداقل باید متوقف می شد تا 31 ژانویه تجویز دوزهای اول ، برای تهیه تعدادی ویال کافی یادآوری کردن. برای آلمانی ها ، تمسخر بیشتر استهمانطور که Pfizer واکسن را به همراه BioNTech مستقر در تولید می کند ماینتس، در آلمان. گیاه اصلی Pfizer در اروپا است پورس، در بلژیک: از آنجا ، با این حال ، سهام برای در سراسر جهان. و کسانی که برای اروپا دیر هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *