[ad_1]

واکسن ، Pfizer

در 14 ژانویه ، جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آمریکا ، طرحی 1.9 تریلیون دلاری را اعلام کرد کووید که قصد دارد 100 میلیون دوز را در 100 روز تجویز کند. 15 ژانویه فایزر با رئیس کمیسیون اروپا ارتباط برقرار می کند ، اورسولا فون در لاین، که میزان تأمین واکسن به 27 کشور اتحادیه اروپا از جمله ایتالیا را تا چهار هفته کاهش می دهد. سو susp ظن به هم پیوسته بودن این دو واقعه همچنان ادامه دارد به این دلیل که کارخانه Pfizer در Puurs (بلژیک) ، جایی که کار برای بهبود تولید مورد نیاز است ، که ریشه تاخیر است ، فقط توسط کشورهای اروپایی ارائه نمی شود. پس از شورش بسیاری از کشورها ، از ایتالیا بلکه در اسکاندیناوی و بالتیک ، فایزر به سرعت عقب نشینی کرد: “قطع تجهیزات فقط یک هفته طول می کشد و پس از آن بهبود خواهیم یافت.” برخی مناطق می گویند: “اما ما دیگر به Pfizer اعتماد نداریم تا زمانی که دوزهایی را نمی بینیم که نسبت به آنها آرام نیستیم.”


واکسن ، بالکان “فراموش شده توسط اتحادیه اروپا”. رئیس جمهور صربستان: ما از چینی ها استفاده خواهیم کرد

وزیر بهداشت ، روبرتو اسپرانزا، معمولاً بسیار محتاط ، دیروز ، میزبان Rete 4 ، عدم تعادل: “ما از Pfizer می خواهیم که موافقت نامه ها را رعایت کند ، ما جدیت و سخت گیری می خواهیم. به ما گفتند که از هفته آینده به حالت عادی برمی گردیم ، اما ما سختگیر هستیم و می خواهیم همه چیز با جزئیات مشاهده شود. یک مشکل جدی دیگر نیز وجود دارد: امروز صبح ساعت 10 شب. اسپالانزنی از رم ، دوز دوم Pfizer-BioNTech به اپراتورهایی که در روز واکسن در 27 دسامبر شرکت کرده اند ، تزریق می شود. به دلیل انجام ندادن تعهدات توسط گروه آلمانی-آمریکایی ، که 29 درصد از تجهیزات مورد نیاز برای ایتالیا را کاهش می دهد ، سیستم توقیف ، که ظرف سه هفته آینده انجام می شود ، به بحران می خورد. و این یک مشکل خواهد بود ، به ویژه در مناطقی که سهام 30 درصدی حفظ نشده است. به عنوان مثال ، در مورد کمپین که اعلام کرده است دوزهای خود را به پایان رسانده است ، نگرانی وجود دارد. کمیساریا برای توضیحات با Pfizer در تماس است.

واکسن ، در نروژ 23 کشته در میان افراد مسن. Pfizer: “داده ها نگران کننده نیستند”

اقدام دیگری توسط این شرکت انجام شده است که برنامه واکسیناسیون را پیچیده می کند: کاهش عرضه همگن نیست ، بلکه به صلاحدید Pfizer است که تعداد دوزهای غیر قابل پیش بینی را به 298 مرکز واکسیناسیون ارسال می کند. بنابراین سازماندهی آن بسیار دشوار است. طبق جدول تهیه شده توسط منطقه Friuli-Venezia Giulia ، مناطقی وجود دارد که کاهش بسیار زیادی را تجربه کرده اند: ساردنیا (منهای 50٪) ، Emilia-Romagna (51) ، Veneto (53) ، Friuli-Venezia Giulia (54) ، Trentino South Tyrol (58) برای دیگران ، این کاهش سازگار نیست ، اما هنوز هم قابل توجه است: به عنوان مثال لاتزیو و لومباردی (برای هر دو کمتر از 25٪) و کامپانیا (11). عجیب است که دیگران تحت تأثیر کاهش ها قرار نمی گیرند (Abruzzo ، Basilicata ، Marche ، Molise ، Umbria و Aosta Valley). یک مشکل دیگر برای Pfizer وجود دارد: در نروژ ، مقامات بهداشتی دریافته اند که 23 نفر از واکسیناسیون در میان افراد بسیار مسن و ناتوان فوت کرده اند. «واکنشهای مشترک به واکسن ها با mRna ، مانند تب و حالت تهوع ، ممکن است در نتیجه مرگبار نقش داشته باشد. ”

کوید ، نوعی از برزیل ، ایتالیا پروازها را مسدود می کند. امید: “ما باید آن را یاد بگیریم” ، بیشتر از انگلیسی و آفریقای جنوبی

چک

Pfizer توضیح داد “تعداد تصادفات تاکنون نگران کننده نیست و مطابق با پیش بینی ها است.” همچنین رئیس کمیته نظارت علمی از ایفا (آژانس دارویی ایتالیا) ، ویتوریو دمیچلی ، اطمینان می دهد: «حداکثر توجه در نظارت ، اما در حال حاضر هیچ جای نگرانی در نروژ وجود ندارد. و همچنین در ایتالیا با بهترین کالایی که داریم از شکننده ترین افراد محافظت می کنیم ، در میان ده هزار واکسنی که در Rsa ساخته شده است ، هنوز هیچ مورد جدی گزارش نشده است. ” از Pfizer و کاهش عرضه نوین، سرعت بخشیدن به آن دشوار خواهد بود. اما (آژانس دارویی اروپا) تایید کرد که پاسخ به درخواست مجوز واکسن از AstraZeneca انتظار می رود حدود 29 ژانویه باشد. علائم مهمی برای جانسون و جانسون وجود دارد (واکسن تک دوز ، ایتالیا بیش از 50 میلیون ویال خریده است): حکم اما ممکن است زودتر از حد انتظار ، حتی در اواخر فوریه یا اوایل ماه مارس صادر شود ، اما خیلی به زمان شرکت دارویی اسناد نهایی آزمایش را ارائه می دهد.

آخرین به روزرسانی: 17 ژانویه ، ساعت 11:52 صبح


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.