[ad_1]

واکسن ها، Pfizer در حال کاهش موجودی کالا است و اروپا و ایتالیا را با مشکل روبرو می کند. دلیل آن این است کهاین شرکت می خواهد به نفع رئیس جمهور جدید جو بایدن باشد. آنها او را به عنوان ناجی غرب تحسین کردند و اکنون باید هزینه ای پرداخت شود. او آن را می نویسد پیام رسان: “در 14 ژانویه ، جو بایدن طرحی را علیه Covid اعلام کرد که قصد دارد 100 میلیون دوز را در 100 روز تجویز کند.” به طور هم زمان ، روز بعد از آنکه Pfizer میزان حمل و نقل را برای 27 کشور اتحادیه اروپا کاهش داد. برای اتصال این دو کمی طول می کشد.

واکسن ، ایتالیا خطر از دست دادن 56 میلیارد تولید ناخالص داخلی را دارد

و رابطه ترسناک است. به گفته بانکیتالیا ، زیرا بدون یک برنامه معتبر واکسیناسیون ، نمی توان بحران را پشت سر گذاشت و به دلیل کاهش اعلام شده توسط Pfizer ، هر گونه تاخیر ممکن است ایجاد کند. باعث از دست رفتن ایتالیا تا 56 میلیارد تولید ناخالص داخلی شد. Pfizer دوز واکسن های مخصوص ایتالیا را کاهش داد ، با تقریبا 165 هزار واحد. کمیسر فوق العاده کوید در شرایط اضطراری در کوید در یادداشتی توضیح داد دومنیکو آرکوری: “هفته آینده ، در مقایسه با برنامه ریزی شده 562،770 دوز ، 397،800 دوز تحویل داده می شود” ، با 164،970 دوز کمتر.

امیدوارم واکسن AstraZeneca باشد

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم واکسن AstraZeneca. دومنیکو آرکوری ، مهمان روز یکشنبه ، گفت: “اگر 29 ژانویه آینده ، Ema تأیید کند و آن را تأیید کند ،” ما در حال حاضر 40 میلیون دوز دیگر آماده و در دسترس خواهیم داشت و 16 میلیون مورد دیگر در سه ترم آینده.

واکسن ، مدل اسرائیل

یکی از مشکلات – او امروز می نویسد پائولو لیگووری بر روزنامه – دقیقاً در مدیریت خصوصی واکسن ها نهفته است. “که در اسرائيل، وقتی واکسیناسیون سریع بود ، آنها تصمیم دیگری گرفتند: دولت حق اختراع واکسن Covid را به دست آورده ، آن را به طور مستقل تولید و از طریق همکاری چهار شرکت بیمه توزیع می کند ، نیمه خصوصی ، اما با مشارکت عمومی. آیا در اروپا و ایتالیا نمی توان این کار را انجام داد؟ سیاست در این موارد تصمیمات را نه تئاتر پارلمان ، در جستجوی اکثریت ، بلکه توانایی پیش بینی و اقتدار محافظت از منافع کشور هدایت و تقویت می کند.

اوربان با چینی ها معامله می کند

و دقیقاً برای حفظ منافع کشورشان آنگلا مرکل معاملات با پوتین برای تولید عمومی از واکسن روسی. E ویکتور اوربان او حتی قصد دارد به چینی ها که سه واکسن دارند مراجعه کند. او نوشت: “همین دیروز ، اوربان.” رایگان – او در رادیوی عمومی مجارستان صحبت كرد ، وی اعلام كرد كه “از ورود آهسته واكسن ها به اتحادیه اروپا ناراضی است و قصد دارد 1 میلیون دوز سرم چینی را سفارش دهد” سینوفرم “.

در اروپا ، رقابت برای واکسن بسیار کند است

“محصول – ادامه مقاله از رایگان همچنین در چین ، در حال حاضر در ترکیه و آرژانتین اداره می شود. توضیح شرم آور سخنگوی کمیسیون اروپا بسیار نزدیک بود: “اتحادیه اروپا هیچ اطلاعاتی در مورد واکسن چینی ندارد و در این زمینه ارتباطی با چین ندارد.” در همین حال ، اوربان از مقام دارویی مجارستان اجازه استفاده از این محصول علیه کوید را خواست و توضیح داد که وی قصد دارد با دور زدن قوانین اتحادیه اروپا که اجازه قبلی برای ورود و استفاده رسمی از واکسن پکن را از طریق EMA صادر می کند ، اقدام کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *