[ad_1]

میلان ، 8 ژانویه (askanews) – تصاویر اورژانس Covid-19 در جهان در هفته اول سال جدید ، 2 تا 8 ژانویه 2021 ، با واکسیناسیون از اسرائیل به ایران.

اسرائيل

این “بازگشت به زندگی” نامیده می شود و نوید می دهد که یک کمپین واکسیناسیون بسیار گسترده برای اسرائیلی ها برای خداحافظی از کوید 19 است. این عکس ها کارگران بهداشتی را در مرکز بهداشت Clalit در شهر فوق العاده ارتدکس اسرائیل از Bnei Brak نشان می دهد.

دولت یهود با بالاترین درصد شهروندان واکسینه شده در رده بندی جهانی قرار دارد. نخست وزیر بنیامین نتانیاهو وعده داده است که اسرائیل اولین کشور در جهان است که تا پایان ماه مارس از بیماری همه گیر خارج می شود و از ورود دسته های جدید واکسن Pfizer علاوه بر دوزهای Moderna که با اولین محموله وارد شده است ، خبر داده است.

هند

تصویب فوری هند از واکسین Covaxin (بهارات بیوتک) ، ویروس کرونا ، که در این کشور تولید می شود ، باعث شده است بسیاری از متخصصان بینی خود را بالا ببرند. در این بین ، دهلی نو به همراه داروی AstraZeneca که در هند نیز تولید می شود ، به داروی خود چراغ سبز نشان داده است.

برای نخست وزیر نارندرا مودی ، این تایید است. هند بزرگترین تولیدکننده واکسن در جهان است که انتظار دارد 300 میلیون نفر را در نیمه اول سال 2021 واکسینه کند. هدف این است که هفته آینده شروع شود ، در حالی که کارمندان مانند این عکس ها عمل می کنند.

ایالات متحده آمریکا

پس از 21 روز ، پرستار نیویورک ، که اولین شخصی بود که واکسن ویروس کرونا را در ایالات متحده دریافت کرد ، دوز دوم سرم ضد Covid تولید شده توسط Pfizer-BioNTech را دریافت کرد. ساندرا لیندزی آمریکایی آفریقایی تبار است و در بخش مراقبت های ویژه مرکز پزشکی یهودی لانگ آیلند کار می کند.

ایالات متحده در حال حاضر در مرحله جدیدی است زیرا برخی از افراد شروع به دریافت دوز نهایی واکسن می کنند: فرمانداران نیویورک و فلوریدا قول داده اند که بیمارستان هایی را که به سرعت از شر دوز خلاص نمی شوند مجازات کنند. هنوز هم برخی از مقامات آمریکایی در مورد مسائل سازمانی صحبت می کنند. آنتونی فاوچی ، مرجع برجسته بهداشت کشور ، گفت: “ما آنجایی نیستیم که می خواهیم باشیم. در این شکی نیست.”

سنگاپور

نخست وزیر سنگاپور ، لی هسیون لونگ ، اولین دوز واکسن کرونا ویروس Pfizer-BioNTech را دریافت کرد که “بدون درد ، م effectiveثر و مهم” است و هموطنان را تشویق می کند تا داوطلبانه واکسینه شوند. سنگاپور در میان اولین شرکت های آسیایی بود که هفته گذشته کمپین واکسیناسیون خود را آغاز کرد ، با شروع کار با مرکز ملی بیماری های عفونی

ایران

آیت الله علی خامنه ای واردات واکسن Covid-19 را از Pfizer مستقر در ایالات متحده و Astrazeneca انگلیس ممنوع کرده است. پیش از این ، رئیس بانک مرکزی ایران اعلام کرده بود که از طریق وجوه بسته شده در یک بانک کره جنوبی از طریق ابتکار جهانی COVAX ، تحت حمایت سازمان بهداشت جهانی ، واکسن ویروس کرونا را خریداری می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *