[ad_1]

جهان

URL کوتاه

کریل امروز به اسپوتنیک گفت ، اتحادیه اروپا آماده است تا در 19 ژانویه یک بررسی علمی از واکسن روسی “Sputnik V” انجام دهد ، که می تواند اولین قدم برای دستیابی به تایید استفاده از آن در موارد اضطراری باشد. دیمیتریف ، مدیر صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه.

“اولین مرحله برای دریافت مجوز استفاده اضطراری از واکسن روسی Sputnik V علیه COVID-19 در اتحادیه اروپا برای 19 ژانویه برنامه ریزی شده است. این اصطلاحاً مرور علمی است. Kiril Dmitriev ، مدیر صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه گفت: “استفاده اضطراری از Sputnik V توسط RDIF در 22 دسامبر نشان داده شد.”

سخنگوی کمیسیون اروپا ، استفان دی کیرسماکر روز سه شنبه گفت که گفتگوها بین توسعه دهندگان Sputnik V و مقامات اتحادیه اروپا در مورد تأیید استفاده اضطراری از واکسن در جریان است.

در 5 ژانویه ، آژانس دارویی اروپا اظهار داشت که مذاکرات در مرحله مقدماتی است و این توسعه دهندگان Sputnik V آنها از EMA مشاوره علمی نخواسته بودند.

طبق داده های منتشر شده در ماه دسامبر ، Sputnik V ، توسط موسسه تحقیقات روسی Gamaleya با همکاری RDIF ساخته شده است ، 90٪ موثر بود در آزمایشات بالینی مداوم پس از سه نقطه کنترل.

در اواخر ماه اکتبر سخنگوی کمیسیون اروپا در سخنرانی خود ، اریک مامر گفت که هر واکسن ویروس کرونا باید از استانداردهای کیفیت برخوردار باشد و قبل از مجوز ، مراحل تأیید را مسدود کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *