[ad_1]

واکسن چهارم ، که به زودی برای استفاده در اتحادیه اروپا و تولید اروپا تأیید خواهد شد ، جانسون و جانسون / یانسن، برای آخرین مرحله آماده سازی خود به ایالات متحده ارسال خواهد شد ، یعنی. مرحله به اصطلاح “پر کردن و پایان دادن” است. این واکسن پس از تولید در هلند ، از اقیانوس عبور می کند تا در ویال ها قرار داده شود ، بسته بندی و در نتیجه جلسه دیروز میان سفرای اتحادیه اروپا و شرکت دارویی بسته بندی و حمل شود.

با توجه به اینکه مرحله “تکمیل و تکمیل” می تواند بدون هیچ مشکلی در اتحادیه اروپا انجام شود ، این تازگی س questionsالات بسیاری را در ذهن خود سفرا ایجاد کرده و نگرانی هایی را در مورد خطرات ایجاد شده ایجاد کرده است. واضح است که ارسال چنین داروهای مهم موارد زیر را آشکار می کند:

  • برای خطرات تدارکاتی ، مانند خراب شدن یا از دست دادن دوزهای مهم محصول ؛
  • از خطرات سیاسی ، زیرا در هر صورت ، حتی اگر متحدان باشند ، ایالات متحده نیز کشوری است که به شدت تحت تأثیر Covid-19 قرار دارد و می تواند در دوزهای موجود در قلمرو ملی آنها تداخل ایجاد کند.

جانسون و جانسون متعهد شدند كه قرارداد منعقده با كمسیون را در مورد دوزهای دریافتی رعایت كنند ، اما اظهار داشتند كه انتقال واكسن به خارج از كشور در توافق نامه های امضا شده با كمسیون پیش بینی شده است تا همه چیز منظم باشد.

ممکن است هیچ کس در کمیسیون مناسب بودن این سفر را زیر سوال نبرد. دهها نصب در اروپا وجود دارد که قادر به انجام این مراحل نهایی هستند ، پس چرا آنها را به آمریکا منتقل می کنیم؟

ما با یک اشتباه آشکار دیگر کمیسیون Von Der Leyen روبرو هستیم ، که اثبات شده است بیش از حد سطحی یا تحت تأثیر لابی های دارویی برای کارایی موثر است. ما قبلاً قرارداد بد با Astra Zeneca را دیده ایم ، ما نمی خواهیم دوزهای J&J در یک سفر بین قاره ای از بین برود.


تلگرام
با تشکر از کانال تلگرام ما می توانید با انتشار مقالات جدید از سناریوهای اقتصادی به روز باشید.

⇒ ثبت نام کنید بلافاصله. مستقیما


از ScenariEconomici.it پشتیبانی کنید

در میان رسانه ها ، کاملاً منطبق با بولتن های قدرت ، Scenari Economyi همچنان صدایی است که نظرات آزاد و مستقلی را ارائه می دهد. به ما کمک کنید تا با به اشتراک گذاشتن مطالب خود و در صورت تمایل با کمک مالی ، رشد و بیان کنیم. متشکرم!

پی پال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *