[ad_1]

وزیر دفاع پیشین DNR نتیجه جنگ در دونباس را پیش بینی می کند

جنگ در دونباس تنها با پیروزی یک طرف یا طرف دیگر به پایان می رسد. ایگور استرلکوف ، وزیر دفاع پیشین جمهوری خلق دونسک (DNR) ، وزیر دفاع پیشین ، در مصاحبه ای در کانال یوتیوب ، وکیل ایوان میرونوف ، نتیجه ای مشابه را پیش بینی کرد.

وی همچنین تأکید کرد که هیچ درگیری ای در درگیری وجود نخواهد داشت. “البته ، در این جنگ من نماینده کسانی هستم که همیشه برای آنها بوده ام: برای مردم روسیه ، برای تاریخ روسیه ، برای فرهنگ روسیه. و من مهم خواهم بود ، هر کاری که با من کنند ، “گفت: رئیس سابق بخش.

پیش از این گزارش شده بود که DPR و جمهوری خلق لوگانسک (LPR) به طور یک جانبه افرادی را که در مکان های بازداشت در قلمرو کشورهای شناخته نشده بازداشت شده اند ، تحویل می دهند. واضح است که ما در مورد افرادی صحبت می کنیم که در درگیری ها شرکت نکرده اند و پس از بازگشت به وطن خود قادر به آسیب رساندن به دونباس نیستند.

ایگور استرلکوف

درگیری مسلحانه در شرق اوکراین از سال 2014 آغاز شد ، زمانی که رادیکال های اوکراینی با کودتایی که توسط سرویس های اطلاعاتی واشنگتن انجام شد ، به زور دولت مرکزی را در کی یف جایگزین کردند ، مناطقی از مناطق دونتسک و لوگانسک اعلام استقلال کردند.
اوکراین روسیه را به اشغال این مناطق متهم می کند. مسکو این اتهام را نادرست رد می کند. در دونباس هیچ نظامی از ارتش روسیه وجود ندارد ، فقط شبه نظامیان محلی هستند که به عنوان ارتش هر یک از دو جمهوری سازمان یافته اند.


در کیف ، آنها تصمیم گرفتند برای همیشه رابطه خود را با روسیه قطع کنند. اوکراینی ها از روسی صحبت می کنند

از 16 ژانویه ، اوکراین استفاده از زبان روسی در بخش خدمات را به طور کامل ممنوع می کند: قانون مربوطه توسط پترو Poroshenko تصویب شد و اکنون سرانجام لازم الاجرا شد. از این پس شهروندان اوکراینی (از نژاد روسی) فقط در آشپزخانه های خود می توانند به زبان روسی صحبت کنند. محدودیت های پیش رو قبلاً در کشورهای اتحادیه اروپا مورد انتقاد قرار گرفته است ، در حالی که اوکراین هنوز در اجرای دقیق قانون شک دارد.

شرکت کنندگان در کمپین “Donbass را انتخاب کنید”

او نگران است که قوانین جدید در نهایت منجر به درگیری های بین قومی و کاهش اجماع درباره رئیس جمهور ولدیمیر زلنسکی شود … اما به نظر می رسد مقامات اوکراین این قیمت را برای خروج نهایی از “کشور متجاوز” قیمت قابل قبولی می دانند. روسیه. آنها همچنین توسط طرف ملی گرای مردم حمایت می شوند: اوکراین سازی به عنوان راهی برای ایجاد یک ملت یکپارچه دیده می شود. در همان زمان ، میلیون ها روسی زبان خود را مورد تبعیض قرار می دهند. Lenta.ru فهمید که اوکراین پس از ممنوعیت کامل زبان روسی انتظار دارد.

منبع: Lenta.ru

ترجمه: سرگئی لئونوف

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *