[ad_1]

اقدام بایدن که “خرید آمریکایی” نامیده می شود و دولتهای عمومی ایالات متحده را ملزم به خرید محصولات آمریکایی می کند ، تقریباً مورد توجه قرار نگرفت. اگر به آن فکر کنید ، این معیار شعار معروف ترامپ “ابتدا آمریکا” را نشان می دهد ، که نشان می دهد این مسئله ، در صورت واقعی بودن ، به هر حال بوجود می آید و نیاز به انتخاب های خاصی دارد ، مهم نیست که چه کسی از موقعیت سیاسی تصمیم گیرنده برخوردار است. این مورد نیز وجود دارد: ایالات متحده از سال 1971 با کسری تجاری مزمن روبرو شده است (نویسنده حتی متولد نشده است) ، مانده حساب جاری در اعماق و Niip در جهان زیرین ، به عبارت دیگر ایالات متحده (البته به عنوان یک کشور) بنابراین دولت عمومی ، شرکتهای خصوصی و خانواده ها) بدهکار هستند و باید این مشکل را حل کنند. به عبارت دیگر ، آنها دیگر قادر به تولید بیش از حد دیگران با بازی در نقش “خریدار آخرین راه چاره” نیستند (که با نقش دلار به عنوان ارز بین المللی جدایی ناپذیر است) و برعکس ، نیاز به برای افزایش تولید و صادرات. برای کشور خارج از کشور برای تعادل تراز تجاری. ترامپ این را می دانست و بایدن هم این را می دانست. و بنابراین آنها باید عمل کنند.

biden.jpg

متأسفانه برای اروپا ، این بد است و حتی در بدترین زمان ها هم بد است. مشکل ، زیرا اروپا ایالات متحده را به عنوان اولین مشتری خود دارد و اگر آنها کمربندهای خود را محکم کنند ، به این معنی است که در سطح اشتغال نیز عواقب شدیدی در پی خواهد داشت. این یک مشکل بزرگ در بدترین زمان ممکن است ، زیرا همه اینها در نتیجه یک بحران اقتصادی بی سابقه و اضطراب همه گیر اتفاق می افتد.
بله ، همه گیری ، آن زنگ خطر عجیب و غریب ناشی از گردش ویروس و تقویت شده توسط حداقل آمارهای مشکوک هم برای افراد آلوده و هم برای مردگان. این انتخابات منجر به بحران اقتصادی ویرانگری شد که همه ما می دانیم ، و این امر اصلی برای بیرون راندن ترامپ از کاخ سفید بود. و اکنون ، کسی که این آمار را تأیید کرده است ، خود را در آن سوی اقیانوس اطلس می یابد و همان کارهای ترامپ را انجام می دهد ، فقط با ظرافت بیشتر و دستمال چهار برابر کت جوزپه.
برخی معتقد بودند که آنها جنسیت بیسمارک هستند و ممکن است خود را ناپلئون سوم پیدا کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *