[ad_1]

VICENZA – کارآفرین لژیونر سابق ویچنزا ، ماکس آدرمن، 47 ساله گفته می شود که برای آشکار کردن “اطلاعات امنیتی اسرائیل” توسط نیروهای مخفی در سوریه برای 11 روز در سوریه دستگیر ، زندانی و شکنجه شده است ، و با رشوه دادن به یک مأمور امنیتی و تماس با سفارت ایتالیا در لبنان ، می تواند آزاد شود.

این داستان را شخص آدرمن امروز در مصاحبه ای منتشر کرد که توسط روزنامه ویچنزا. زندان از 2 تا 13 ژانویه طول کشید ، ابتدا در ساختمانی که او را شکنجه می کردند ، سپس در زندان دمشق ، جایی که او موفق به فرار شد.

طبق داستان او ، وی در کمین کمین دوست دختر این شخص ، یارا مورز ، که از سپتامبر در پایتخت سوریه با او زندگی می کند و می خواهد یک بار باز کند ، توسط هفت سرباز کلاشینکف اسیر شد.

از داستان کارآفرین – گذشته از کارابین ، سپس لژیونر و صاحب یک شرکت امنیتی در آفریقا – برخی از جزئیات زندان ظاهر می شود ، ابتدا در یک اتاق بسته و بسته می شود ، با ضربات چوبی لاستیکی مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.

سپس ، با انتقال به زندان ، شکنجه پایان می یابد و از آنجا با پرداخت امنیت ، آدرمن با سفارت ایتالیا در لبنان تماس می گیرد که ترتیب بازگشت وی به ایتالیا را می دهد. این مرد گفت که او شکایتی را به دادستان های رم و ویچنزا شکایت کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *