[ad_1]

(AP Photo / Gregorio Borgia ، پرونده)


تورین “در زندان بمان”. پاتریک زکی. امیدوارم دوباره شاهد درگیری محقق با رای دادگاه در قاهره باشید. دادگاه حکم داد که محقق EIPR ، ابتکار مصر برای حقوق شخصی ، که به یک شهروند افتخاری بولونیا تبدیل شده است ، باید 15 روز دیگر در زندان بگذراند. پیام پس از 48 ساعت انتظار ، منتظر می ماند “ظالمانه” طبق عفو بین الملل ، برای آن “این شکنجه باید فوراً پایان یابد”. پس از دستگیری در فرودگاه قاهره در 7 فوریه 2020 ، دانشجو متهم به تبلیغ براندازی در شبکه های اجتماعی علیه دولت السیسی ، “بیش از 11 ماه در بازداشت به سر برد”، اشاره می کند Eipr.

فعالان آزادی برای زکی را می خواهند

فعالان پاتریک لیبرو با خود گفتند “وقتی از وقایع دیگر بازداشت خود باخبر شد ، از وضعیت روانی پاتریک بسیار نگران و مضطرب بود. در کمتر از سه هفته یک سال زندان را به پایان می رساند “. انتظار می رفت تصمیم دادگاه روز یکشنبه ، روزی که قرار بود جلسه دادگاه برای از سرگیری بازداشت برگزار شود. انتظار بیهوده ، بعد از ظهر با اعلامیه در صفحه فیس بوک در مورد آزادی دانشجو قطع شد. هزینه ای غیر از جلسه دادگاه که بیش از 10 ساعت به طول انجامید ، بدون این که محقق بتواند ، انجام داد “بخور ، بنوش یا از حمام استفاده کن”، شرکت کرد “هیئت نمایندگان اتحادیه اروپا ، ایتالیا ، هلند ، فرانسه و کانادا”.

در زندان

روز شنبه ، زکی ، که در ماه های اخیر اظهار داشت که روز به روز احساس خستگی می کند ، در زندان با دوست دخترش که ادعا می شود یک شهروند افتخاری بولونیا شده است ، ملاقات کرد. خبری که می گوید اگر او هیجان زده باشد “بسیار سپاسگزار” و نمی توانم صبر کنم تا به امیلیا و دانشگاه برگردم. در همین حال ، شهر کیتی نیز تابعیت افتخاری را به دانشجو ارائه می دهد: تصمیم برای روز چهارشنبه برنامه ریزی شده است. “دقیقاً یک هفته پیش ، مدیر شهرداری کیتی موضع روشنی گرفت. پرسیدن حقیقت در مورد جولیو رگنی Paride Passy ، مشاور مرکز چپ – مرکز شهر ، توضیح می دهد. ما بعنوان سرپرست وظیفه داریم از این وحشیگری که هر روز بدون مجازات ادامه دارد ، آزرده خاطر شویم. “

(LaPresse / توسط مارتینا کوپولا)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *