[ad_1]

پارلمان اروپا خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط الکسی ناوالنی و کلیه دستگیرشدگان در بازگشت به روسیه از جمله روزنامه نگاران ، همکاران یا شهروندان حامی وی است.

در قطعنامه ، اتحادیه اروپا از کشورهای اتحادیه اروپا خواست “اقدامات محدود کننده محدودیت اتحادیه اروپا علیه روسیه را به طور قابل توجهی تقویت کنند”. این شامل مجازات علیه “اشخاص حقیقی و حقوقی” است که در تصمیم دستگیری و زندانی کردن الکسی ناوالنی مشارکت دارند.

متن با 581 رأی مخالف ، 50 رأی و 44 رای ممتنع به تصویب رسید.

همچنین تحریم ها باید به الیگارشی روسی وابسته به رژیم ، اعضای حلقه نزدیک رئیس جمهور پوتین و مبلغان رسانه های روسی که صاحب دارایی در اتحادیه اروپا هستند و در حال حاضر از آزادی حرکت در کشورهای اتحادیه اروپا برخوردار هستند ، گسترش یابد.

یک بار و برای همیشه در خط لوله انتقال گاز Nord Stream 2 توقف کنید

پس از سالها وخیم شدن روابط ، اعضای پارلمان اروپا بر اهمیت بازنگری همکاری با روسیه در ابتکارات و پروژه های مختلف سیاست خارجی مانند Nord Stream 2 تأکید می کنند. آنها می خواهند اتحادیه اروپا فوراً کار خود را متوقف کند. علاوه بر این ، اتحادیه اروپا دیگر نباید میزبان دارایی های روسیه با منشا نامشخص باشد.

اتحادیه پس از آن باید از گشودن دولت جدید واشنگتن برای تقویت وحدت بین اقیانوس اطلس در دفاع از دموکراسی و ارزشهای اصلی در برابر رژیم های استبدادی بهره ببرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *