[ad_1]

سیاست

متنی در محکومیت خشونت و دفاع از دموکراسی ، که حتی باید در سال 2021 پیش پا افتاده باشد. اما این برای همه صدق نمی کند.

در همان ساعاتی که جو بایدن در کاخ سفید روی کار آمد ، با توجه به تغییر دوره مقدماتی اعلام شده در واشنگتن ، در پارلمان اروپا چشم اندازهای جدیدی برای روابط اتحادیه اروپا و ایالات متحده مورد بحث قرار گرفت.

در طول بحث ، گروه سوسیالیست اصلاحیه ای را ارائه داد كه ضمن حمایت از دموكراسی در معرض خطر ، حمله طرفداران ترامپ به كاپیتول را در 6 ژانویه به شدت محكوم كرد.

در این اصلاحیه آمده است: “ما با بزرگترین قاطعیت ، حمله به كنگره آمریكا توسط گروهی از شورشیان كه توسط نظریه های توطئه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و ادعاهای بی اساس تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر 2020 تحریک شده اند ، انجام می شود. ما نگران هستیم ، “متن ادامه دارد ،” در مورد افزایش پوپولیسم و ​​افراط گرایی در هر دو طرف اقیانوس اطلس ، و بر ضرورت فوری محافظت از دموکراسی ، حقوق بشر و حاکمیت قانون در مقیاس جهانی تأکید می کنیم. “

کلماتی به قدری رایج و مستحکم که در یک مجالس دموکراتیک در سال 2021 تقریباً پیش پا افتاده است. و هنوز کسانی هستند که موفق شده اند به او رأی ندهند ، معتقدند که نباید واقعیت های چنین خشونت بی سابقه ای را محکوم کنند.

آنها می توانند از هر حزبی باشند. اما نه ، آنها واقعاً تا آخر با خودشان برابر هستند و در زیر پا گذاشتن نهادهای دموکراتیک کاملاً سازگار هستند. اگر لیگ خود را به ممتنع محدود می کرد ، برادران ایتالیا حتی تا آنجا پیش رفتند که رأی مخالف دادند ، اعتراض اجتناب ناپذیر تقریباً تمام نیم دایره را برانگیخت.

در پایان ، این ارقام می گوید: 523 موافق ، 90 مخالف و 65 رای ممتنع.

به طور خلاصه ، یک فرصت دیگر از دست رفته برای حداقل نگاه داشتن یک حق مناسب ، یک حق اروپایی یا حتی فقط یک حق.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *