[ad_1]

آیا برای جولیان آسانژ بنیانگذار ویکی لیکس عفو می شود؟ بازیگر پاملا اندرسون از رئیس جمهور دونالد ترامپ خواسته است تا جولیان آسانژ را در آخرین ساعات ریاست جمهوری خود ببخشد. به گفته این بازیگر زن ، این حرکت می تواند “بهترین راه” برای پایان دوره ریاست جمهوری او باشد. برای گزارش ، این اپراتور تلویزیونی Sky است.

ستاره سابق بای واچ از طرفداران بنیانگذار ویکی لیکس آسانژ است و چندین بار در لندن ، در زندان بلمرش به ملاقات او رفته است.

آسانژ در نبرد خود برای جلوگیری از استرداد به ایالات متحده در اوایل ژانویه پیروز شد ، اما از قرار وثیقه محروم شد.

در مصاحبه ای با ITV’s Good Morning انگلیس ، پاملا اندرسون گفت ترامپ در حال بررسی بخشش است. “من می دانم که او در حال جنگ است و خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

“او ساعت 20 ظهر است و امیدوارم که او چنین تصمیمی بگیرد زیرا فکر می کنم این امر می تواند جنبه مثبتی به میراث وی اضافه کند.” در برابر اخبار جعلی اخبار. این یک روش ایده آل برای خارج شدن از تصویر است. “

در زمانی که میزبان گفت که عفو آسانژ بعید به نظر می رسد ، پاملا اندرسون گفت: “من فکر می کنم موضع بسیار مهمی باشد که ترامپ می تواند اتخاذ کند و به حقوق بشر و حقوق آزاد کمک کند مطبوعات. زیرا اگر مطبوعات آزاد نداشته باشیم وضعیت بسیار خطرناکی است. “

ما اکنون دوره ترامپ را تمام می کنیم. ما می دانیم که رئیس جمهور معزول در حال بررسی بخشش های مختلف است. ما خواهیم دید که آیا جولیان آسانژ در میان آنها وجود دارد که با حداکثر امنیت ، حتی اگر یک تروریست داعشی باشد ، با تنها گناهی که واقعیت را منتشر کرده است ، بازداشت خود را در زندان انگلیس با حداکثر امنیت ادامه می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *