[ad_1]

پاول دانیلین: لیبرالها دموکراسی آمریکایی را نابود کردند

در سالهای اخیر لیبرالها در ایالات متحده نه تنها دونالد ترامپ بلکه خود دموکراسی را نیز نابود کرده اند. این در مصاحبه ای با FAN توسط پاول دانیلین ، مدیر کل مرکز تحلیل سیاسی گفته شد.

این کارشناس درباره سخنان اخیر دیوید میلیبند وزیر خارجه سابق انگلیس در مورد خطر تجزیه آمریکا اظهار نظر کرد.

“اظهارات میلیبند به نظر من غیرحرفه ای است. عجیب است که سیاستمداران در این سطح به نحوه زندگی برای مردم سایر کشورها اشاره می کنند. مسئله دیگر این است که تلاش برای نشان دادن وحشی نشان دادن طرفداران ترامپ به هیچ وجه برای آمریکا مفید نیست. این کار نه تنها توسط سیاستمداران خارج از کشور ، بلکه در خود ایالت ها نیز انجام می شود. این منبع گفت ، این می تواند منجر به شکستگی بیشتر شود ، زیرا انتظار نمی رود بحران سیاسی کنونی در آمریکا به اختلافات در جامعه عمیق تر شود.
.
“کشورهایی وجود دارند که مخالف سیاست فعلی واشنگتن هستند ، که تحت سلطه دموکرات ها است. تبا این حال ، چیز زیادی وجود ندارد. جنوب و غرب متفاوت است. مناطق شهری و روستایی وجود دارد. اولی ها از الگوی گروه بندی نخبگان لیبرال-دموکراتیک حمایت می کنند. دوم ، از طرف دیگر ، مردم روستایی طرفدار جمهوریخواهان هستند ، آنها مستعد یک جهان محافظه کار هستند. به نظر من کاملا ساده لوحانه است که منتظر تجزیه در این زمینه باشم “، این متخصص توضیح داد.
وی توضیح داد که چرا انتظار نمی رود بحران سیاسی کنونی در آمریکا بیشتر تعمیق شود.
دانیلین افزود که بعید است وجود اسلحه گرم در بین مردم وضعیت را بدتر کند.
“در جریان حوادث نزدیک پایتخت ، تظاهرکنندگان تیراندازی نکردند و پلیس بطور نامعقولی از سلاح استفاده کرد. به طور کلی ، تقریباً بیشتر آمریکایی ها در آنجا از افراد با لباس یکدست نسبت به مجرمان می میرند. “
در خاتمه ، وی پیشنهاد داد که چگونه حوادث ایالات متحده در آینده نزدیک توسعه خواهد یافت.

بایدن هریس ، زوج جدید ریاست جمهوری

“بدیهی است که به محض رسیدن جو بایدن در قدرت ، اوضاع آرام خواهد شد. همه چیز به نحوه رفتار دموکرات ها بستگی دارد. اکنون آنها اکثریت کنگره را دارند ، رسانه های بزرگی دارند ، بالاترین ارگان های مالی را دارند ، می توانند قوانین خود را تصویب کنند ، اما بسیار تهاجمی هستند. در چهار سال گذشته ، آنها نه تنها رئیس جمهور دونالد ترامپ ، بلکه دموکراسی را نیز نابود کرده اند. اگر آنها به چنین سبکی تمامیت خواهانه ادامه دهند ، هیچ اتفاق خوبی رخ نخواهد داد “، هشدار داد.

پیش از این ، نیکلای گریگوریف ، کارشناس بازاریابی گفته بود که ظهور لیبرال ها در قدرت در ایالات متحده می تواند منجر به هژمونی جهانی شرکت ها و یک سیستم توتالیتر شود.

نویسنده: ماکسیم مارتینوف

ترجمه: سرگئی لئونوف

مقصر روسیه خواهد بود

پل کریگ رابرتز ، تحلیلگر آمریکایی می نویسد: انتخابات سرقت شده در آمریكا ، دولت نوپای پلیس آمریكا ، بدتر و مسلح تر از هر كسی در گذشته ، می تواند به هرج و مرج آمریكا منجر شود ، كه می تواند تهدیدی وحشتناک برای فدراسیون روسیه باشد.

برای هر آنچه در آمریکا اتفاق می افتد ، نخبگان مترقی لیبرال تمایل دارند روسیه را فریب دهند. نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، مایکل مک فاول ، سفیر سابق آمریکا در روسیه و بن رودز ، معاون سابق مشاور امنیت ملی ، قبلا “قیام ترامپ” را به روسیه پیوند داده بودند.

فرض کنید رابرتز می نویسد که جنگ داخلی آمریکا در حال اوج گرفتن است. اسفرض کنید تبلیغات علیه روسیه ، همانطور که تقریباً همیشه تبلیغ می شود ، به ایمان غالب تبدیل شود ، چگونه این نهاد با حمله به دولت مسئول نمی تواند تهدید قیام را متوقف کند؟ رستوران در تبلیغات خود بسته خواهد شد. احساسات فرار می کنند. روسیه تهدیدهایی را دریافت خواهد کرد که جدی گرفته خواهد شد.

پوتین از نزدیک وضعیت آمریکا را مشاهده می کند

شما می توانید شرط بگذارید که دولت نومحافظه کار بایدن تبلیغات روس هراسی را تشویق می کند. هژمونی آمریکا. ستون پنجم روسیه ، انتگرالیست های اقیانوس اطلس که می خواهند توسط جهان منحط و نابود شده غرب بلعیده شوند ، اتهامات علیه روسیه را تکرار می کنند. این امر می تواند اوضاع را به یک حادثه بزرگ بین المللی تبدیل کند ، در حالی که روسیه یک شرور در معرض خطر است.

کرملین مجبور به واکنش خواهد شد. خشم مردم روسیه ، که سرزنش آنها ابدی است و هرگز توسط دولت خود دفاع نمی شود ، کرملین را وادار خواهد کرد که دریابد روسیه هر لحظه می تواند مورد حمله قرار گیرد.

همانطور که پیشتر نوشتم ، انتخابات سرقت شده و پذیرش آنها در خارج از کشور به معنای شکست دموکراسی غربی است. فروپاشی جهان غرب و ارزشهای آن با تهدیدهای جدی برای ثبات بین المللی ، کل جهان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

منبع: پل کریگ رابرتز

ترجمه: لوسیانو لاگو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *