[ad_1]

واقعیت

آغاز جو بایدن و پایان دونالد ترامپ. تغییر مسیر کاخ سفید بلافاصله برای تغییر دوران سرمایه دار بسیار م workedثر بود.

ساعت 5:41 بعد از ظهر به وقت ایتالیا است و صحنه به شرح زیر است: برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده ، یک آمریکایی از نژاد هند و جامائیکا دست چپ خود را بر روی کتاب مقدس و دست راست خود را در بالا قرار می دهد. حتی قبل از اینکه قاضی دادگاه عالی سونیا سوتومایور قول دهد به عنوان معاون رئیس جمهور صادقانه به کشورش خدمت کند. در پایتخت تپه ، روبروی کمالا هریس ، روسای جمهور بیل کلینتون ، جورج دبلیو بوش و باراک اوباما قرار دارند. مایک پنس ، جمهوریخواه و معاون رئیس جمهور نیز وجود دارد که ترجیح می دهد از سمت خود به عنوان جانشین خود کناره گیری کند. در واقع ، لحظاتی قبل از سوگند یاد كردن جو بایدن به شماره دو ، هلیكوپتر دونالد ترامپ در فلوریدا ، در محل اقامت وی ​​در مارآ لاگو فرود آمد. یک غایب بزرگ که با وعده “خداحافظ ، به نوعی برمی گردیم” از واشنگتن پرواز کرد.

او که خود را به پیروزی تسلیم نکرده است ، که همچنان در مورد تقلب و فریب صحبت می کند. که فقط چند روز پیش ، با پیروان خود صحبت کرد ، فریاد زد که تسلیم نشوید. به حدی که پارلمان به معنای واقعی کلمه اشغال شد و چهار نفر از آنها جان خود را از دست دادند. دقیقاً همان جایی که او ترجیح داد دیروز حضور نداشته باشد. نه تنها این: او کیف همراه با کد هسته ای را که معمولاً در حین مراسم تحلیف به ورثه تحویل داده می شود ، با خود آورده است. او چند ساعت بعد با هواپیما به کاخ سفید وارد بایدن می شود.

درست بعد از کامالا هریس برای تکرار صحنه (دست چپ در کتاب مقدس و راست بالا) جو بایدن ، معاون سابق اوباما در حزب دموکرات ، دو بار از سلف ترامپ است. و در یک لحظه ، به نظر می رسد همه چیز توسط اولین سخنان رئیس جمهور جدید لغو شده است: صلح و اتحاد. همان مواردی که سرمایه دار بزرگ از اولین مبارزات انتخاباتی – به گفته برخی – دیوار با مکزیک ، تهدیدهای علیه کیم جونگ اون دیکتاتور کره (فقط برای یافتن نقاط ملاقات) ، خروج آمریکا از توافق پاریس را زیر سوال برد. به طور خلاصه ، یک بازوی باز پس از دولت اوباما ، که بایدن دیروز در اولین سخنرانی خود در برابر ملت بسته بود. این تعطیلی با 17 دستور اول قانونی که بلافاصله پس از ورود وی به دفتر بیضی امضا شده بودند ، تحریم شد.

با این حال ترامپ – 74 ساله و همچنین از بسیاری از افراد خود آزاد شده – معتقد است که این گروه هنوز تمام نشده است. یا حداقل: او قول بازگشت داده است. اگر مال خودش نباشد ، شاید کسی در خانواده اش باشد. که اگر توسط جمهوریخواهان پشتیبانی نشود – که به یاد داشته باشید ، پشت به ترامپ کرده اند – توسط یک حزب جدید ، خودپسند میهن پرستان پشتیبانی خواهد شد. در آن ، شاید (سابق؟) دوست استیو بانون ، که می خواست در آخرین روز ریاست جمهوری خود بخشوده ، نقش اصلی را بازیابد. مشاور سابق و بیانگر راست افراطی به کلاهبرداری در ایالات متحده متهم شده است. و او همچنین با 72 نفر دیگر “تسلیم” بود. اما به جز اعدام زندانی زندانی لیزا مونتگومری در هفته گذشته. تعداد زندانیان مجازات اعدام را به یازده نفر برسانید. در چهار سال یازده.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *