[ad_1]

دونالد ترامپ

آینده دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی ایالات متحده رو به تاریکی است، واقعیت های تکان دهنده ای درباره Capitol Hill هنوز هم کاملاً در خاطر است و به نظر نمی رسد که همانطور که می گویند ، همه چیز با شورش پیش رفت. آنچه در سالن های کنگره اتفاق افتاد ، نه تنها افکار عمومی آمریکا ، بلکه کل جهان را که فریاد می زد ، شوکه کرد حمله به دموکراسی.

نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان ، بار دیگر در راس امور قرار دارد، و به نظر می رسد این زمان برای تحقق هدف استیضاح مصمم است (که پس از ماجرای اوکراین ناکام ماند).

دم نیز در این شکی ندارد اکنون ترامپ قادر به درک نیست و تمایل دارد و داشتن پرونده ای حاوی کدهای هسته ای مناسب نیست. در عین حال اولین اقدامات انجام شد: تعلیق دو هفته ای فیس بوک ، ممنوعیت دائمی توییتر با حساب شخصی وی و ریاست جمهوری (پوتوس).

استیضاح برای ترامپ

ما قبلاً در سپتامبر 2019 آنجا بودیم و دوباره اینجا هستیم. داونالد ترامپ در معرض خطر استیضاح قرار دارد به 11 روز از پایان دوره ریاست وی می گذرد.

در حالی که او قبلاً این را اعلام کرده است در تاریخ 20 ژانویه شرکت نخواهد کردبه لطف بسیار جو بایدن ، که بار دیگر تأکید کرد که از او استقبال نخواهد شد ، برخلاف مایک پنس ، معاون ترامپ ، نانسی پلوسی همان جا را ترک کرد و آماده اعلام جنگ است.

اگر برنامه Dem تحقق یابد ، نامزد شدن مجدد دونالد ترامپ در سال 2024 غیرممکن استهمانطور که خودش قبلاً اعلام کرده است.

استیضاح چیست

استیضاح استیضاح رئیس جمهور است یا کسی که یک مقام دولتی را در اختیار دارد اگر مقامات معتقدند که آنها چنین بوده اند جرایمی که در اجرای کامل مناصب عمومی مرتکب شده اند.

این روش در بخش 4 ماده 2 قانون اساسی تنظیم شده است ، که برای برکناری از سمت ، فرایندی که در معرض خطر محکومیت برای خیانت ، فساد است … کنگره تنها نهادی است که می تواند رویه رأی گیری را آغاز کند. با جزئیات بیشتر ، پس از رأی گیری ، سندی با تمام اتهامات تهیه می شود که باید توسط اتاق تأیید شود و سپس به سنا ارسال شود ، که حرف آخر را خواهد زد. برای تأیید استیضاح ، آرا must باید 2/3 باشد.

در صورت تصویب ، موضوع استیضاح خواهد بود ممنوع برای خدمات عمومی، بدون امکان فرجام خواهی این روزها هم شنیده می شود متوسل شدن به متمم 25، یا برکناری رئیس جمهور از کابینه خود بعد از معاون رئیس جمهور و بسیاری از دولت او را رسماً به نافرمانی و انتقال قدرت به معاون رئیس جمهور متهم کرد.

رویه استیضاح همچنین ممکن است یک رئیس جمهور کناره گیری را تحت تأثیر قرار دهداز آنجا که مهم این است که وی در حالی که هنوز در سمت خود است رسماً راه اندازی شود. به همین دلیل در روز دوشنبه ، 11 ژانویه ، نانسی پلوسی می تواند اتاق ها را جمع کند و مراحل را شروع کند.

اتهامات عنوان شده علیه دونالد ترامپ

آنجا CNN گزارش داد که سند حاوی ادعاها قبلاً نوشته شده است و جدی ترین اتهام رئیس جمهور ، که به تحریک قیام در ارتباط با حوادث 6 ژانویه 2021. در این متن ترامپ تهدیدی برای دموکراسی ، قانون اساسی و امنیت ملی معرفی شده است. نانسی پلوسی سخنگوی مجلس ابتدا ترامپ را قادر به درک مطلب توصیف نکرد. پلوسی گفت که با مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش صحبت کرده است تا از او بخواهد کیف هسته ای ترامپ را بردارد به عنوان یک اقدام احتیاطی و جلوگیری از شروع جنگ و دستیابی ترامپ به کدهای حمله هسته ای.

وضعیت این رئیس جمهور دیوانه نمی تواند خطرناک تر باشدپلوسی به نمایندگان گفت.

بایدن مخالف است

با این حال ، بایدن رئیس جمهور منتخب اشاره کرده است که او خیلی از استیضاح حمایت نمی کند. راه حل ، این ، آن ممکن است خطری برای امنیت کشور باشد. صحبت کردن با CNNبایدن این را صریح اعلام کرد تصمیم به کنگره بستگی داردیا؛ از طرف خود ، او گفت: “مدتی از آن زمان گذشته است من معتقدم ترامپ حقي در اين موضع ندارد.

من برای این درخواست داده ام. انشالله 12 روز دیگر رئیس جمهور ایالات متحده می شوم. من روی ویروس ، واکسن و رشد اقتصادی متمرکز شده ام. کنگره تصمیم می گیرد که چه کاری انجام دهد. (…) ما کار خود را انجام خواهیم داد ، کنگره می تواند به تنهایی تصمیم بگیرد که چگونه پیش برود

همه علیه ترامپ است

دونالد ترامپ اکنون در مشکل است ، پس از حذف از فیس بوک ، بلوک نجات از توییتر وارد شد. رئیس جمهور در مرکز یک طوفان رسانه ای است. روز جمعه ، آنها درباره تصاویری که پسرش اریک به اشتراک گذاشته بود ، بحث کردند که نشان می دهد ترامپ و اطرافیانش حوادث واشنگتن را تماشا می کنند و در پس زمینه به گلوریای لورا برانیگان گوش می دهند.

اطلاعات بیشتر:

ویتوریا بایدن ، آمریکا جشن می گیرد: اما ترامپ پیروزی خود را تصدیق نمی کند

جو بایدن ، اولین سخنرانی به عنوان رئیس جمهور تازه انتخاب شده: “زمان بهبودی آمریکا است”

ایالات متحده آمریکا ، ترامپ به بایدن پیروزی نمی دهد: “انتخابات جعلی”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *