[ad_1]

مسئله روسی جدول مجازی وزرای خارجه اتحادیه اروپا. برای محکوم کردن اقدامات کرملین علیه حامیان ناوالنی ، منتقد ضد پوتین ، مجازاتی در نظر گرفته شده است. وزرا می توانند به ژوزف بورل ، وزیر خارجه بروکسل ، دستور دهند اقدامات تنبیهی علیه مسکو را تهیه کنند. موضع برلین بلافاصله روشن است: استففن سایبرت سخنگوی آنگلا مرکل گفت: دولت آلمان “واکنش نامتناسب” مسکو را در برابر اعتراضات در روسیه و استفاده از خشونت محکوم می کند. او آماده ارزیابی تحریم های فردی بود. همزمان با تکثیر اعلامیه های محکومیت حوادث مسکو ، اخبار عمومی مبنی بر حضور بورل در پایتخت روسیه برای دیدار با سرگئی لاوروف ، وزیر امور خارجه روسیه علنی شد.

برای نماینده عالی امور خارجه“بررسی وقایع نگران کننده در مسکو در اولویت است. بیش از 3000 نفر دستگیر شده اند. این موج دستگیری ها و همه آنچه در اطراف ناوالنی اتفاق می افتد بسیار نگران کننده است. این برای دستور کار ما بسیار مهم است.”

اتحادیه اروپا بار دیگر با یک وضعیت اضطراری از جناح شرقی خود دست به گریبان است.

وزرا سعی خواهند کرد درک کنند که بحران ناوالنی در سطح سیاسی چه از نظر حقوق بشر و چه از نظر استراتژی روسیه برای هر یک از کشورهای عضو چیست.

به طور خلاصه ، اگر این مجازات ها باشد ، ارزیابی دامنه آنها چه در مسئله قبلی اوکراین و چه در روابط آشفته اردوغان با ترکیه ضروری خواهد بود.

در همین حال ، در روسیه نبرد بین کرملین و دشمن ادامه دارد

31 ژانویه ساعت 12. در همه شهرهای روسیه. برای آزادی ناوالنی. برای آزادی همه. برای عدالت. بعداً تمام جزئیات “این را لئونید ولکوف ، هماهنگ کننده دفاتر منطقه ای صندوق انبوه مبارزه با فساد در توییتر خود نوشت ، و از درخواست تجدید نظر جدید برای ظهور در خیابان در تاریخ 31 ژانویه ظهر خبر داد. سرکوب

همزمان ، نبرد برای روابط بین الملل در چندین جبهه در جریان است. علاوه بر اروپا ، یک جبهه آمریکایی نیز وجود دارد. در واقع كرملین ، غول های بزرگ فناوری آمریكایی را كه در انتشار اخبار جعلی مقصر شناخته شده اند ، معرفی كرده است. آنا زاخارووا ، سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: “شبکه های رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های میزبانی ویدئو اخبار جعلی را منتشر کرده اند. ما در حال حاضر با این مسائل سر و کار داریم و از نظر تعامل با آمریکایی ها و فعالیت در سازمان های بین المللی روی آنها تمرکز خواهیم کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *